Оплата за газ КиївОблГаз

Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

З 2017 року компанія «Київоблгаз Збут» забезпечує блакитним паливом жителів Київської області. Організація контролює якість газу, відповідає на звернення споживачів, здійснює нарахування та приймає платежі.

Деякі абоненти здійснюють оплату за газ «Київоблгаз Збут» за квитанцією у відділенні банку або на пошті. Це незручно та пов'язано з витратами часу. Якщо ж ви — не любитель збирати паперові платіжки та не хочете стояти в чергах, сплачуйте рахунки через Portmone. Після реєстрації на сервісі ви зможете отримувати квитанції онлайн і погашати рахунки за газ та інші комунальні послуги лише у кілька кліків.

Як сплатити послуги «Київоблгаз Збут» онлайн

За споживання газу абонентами «Київоблгаз Збут» оплата онлайн може здійснюватися через офіційний сайт постачальника, банківські застосунки, електронні платіжні сервіси. Найзручніший спосіб — переказ грошей через сайт або мобільний додаток Portmone. Створення особистого кабінету на сервісі позбавить вас необхідності шукати альтернативні способи погашення комунальних платежів: тут ви зможете переказати гроші на рахунки постачальників буквально за кілька секунд. До оплати приймаються картки VISA, MasterCard і «Простір».

Щоб послуги «Київоблгазу» оплатити онлайн за допомогою нашого сервісу, знадобляться лише:

 • банківська картка з достатнім балансом або кредитним лімітом;
 • будь-який гаджет із доступом до інтернету;
 • квитанція з номером особового рахунку.

Що необхідно для оплати рахунку «Київоблгаз Збут»

Якщо ви вирішили сплатити газопостачання через Portmone без авторизації, на відповідній сторінці потрібно вказати:

 • номер особового рахунку;
 • тариф, поточні та попередні показники лічильника;
 • інформацію про банківську картку (16-значний номер, термін дії, CVV-код).

Для здійснення платежів на постійній основі варто зареєструватися на сервісі, створити шаблон і прив'язати до акаунту банківську картку. Якщо ви хочете платити за газ з мобільного телефону, необхідно встановити додаток.

Надалі квитанції, що надходять від «Київоблгаз», будуть доступними в особистому кабінеті. Для оплати потрібно буде вводити лише поточні показники лічильника. Самостійно робити розрахунки не потрібно: ціна на газ «Київоблгаз Збут» враховується автоматично, а суму для оплати можна побачити на екрані.

До якого числа потрібно сплатити

Як і інші комунальні послуги, споживання газу бажано сплачувати до 20 числа. Рахунок на оплату виставляється в поточному місяці за попередній. За тривале прострочення та накопичення заборгованості споживачам загрожують:

 • нарахування пені;
 • відкриття виконавчого провадження та примусове стягнення боргу;
 • відключення від газопостачання.

За невелике прострочення абонентів не позбавляють права користуватися газом і не штрафують. Однак, якщо ви заплатите невчасно, у наступній платіжці ця сума може не відбитися, і доведеться розбиратися з газовою службою. Крім розрахунку за споживання газу, не забувайте оплачувати послуги транспортування палива, що здійснює АТ «Київоблгаз».

Як передати показники лічильника

Щоб передати компанії «Київоблгаз» показники лічильника, потрібно:

 • у власному кабінеті зайти у вкладку «Передача показників»;
 • вибрати постачальника послуг;
 • ввести цифри, що їх показує лічильник;
 • натиснути кнопку «Передати показники».

Компанія «Київоблгаз Збут» рекомендує передавати показники щомісяця з 1 по 5 число.

Особливість оплати послуг через особистий кабінет Portmone

Операція з погашення платежів за користування природним газом на сервісі Portmone доступна без реєстрації та авторизації. Водночас оплата послуг «Київоблгаз Збут» через особистий кабінет набагато зручніша і дає безліч переваг:

 • можливість створювати шаблони;
 • відсутність необхідності вводити під час кожної транзакції дані банківської картки;
 • виведення на екран готової суми до оплати (цифри за попередній місяць зберігаються в системі, а під час розрахунків автоматично беруться до уваги актуальні тарифи);
 • наявність налаштувань, що дозволяють прив'язувати рахунки до адрес. Таким чином ви, наприклад, зможете оплачувати послуги за себе та літніх родичів.

Авторизація на сайті триває не більше ніж хвилину: достатньо ввести e-mail і пароль. Вхід у мобільний додаток можна зробити доступним через сканування відбитка пальця.

Переваги оплати комунальних послуг з Portmone

Portmone — найкращий вибір для оплати комунальних послуг. Використання онлайн-сервісу допомагає не тільки заощадити час, але й дає клієнтам додаткові бонуси:

 • інформація про всі платежі — в одній системі. Онлайн-рахунки надходять в особистий кабінет після їхнього формування постачальником послуг, а електронні документи про оплату зберігаються в архіві. Можна також налаштувати відправлення квитанцій на e-mail або замовити послугу доставлення їх у паперовому форматі;
 • зручний інтерфейс і детальні інструкції щодо здійснення транзакцій;
 • моментальний переказ коштів на рахунок постачальника;
 • мінімальна комісія. У разі користування тарифом «Місяць» оплачувати комуналку можна зовсім без додаткових витрат;
 • гарантія безпеки платежів. Особисті дані клієнтів захищені міжнародним протоколом PCI DSS.

Ще не визначились із вибором надійного платіжного сервісу? Оцініть вигоди та зручність транзакцій, виконаних за допомогою Portmone та залишайтеся з нами!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна