Черкаська філія “Газмережі” - оплата

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1,5%, не менше 3 грн.

Зареєстровані користувачі мають змогу оплачувати послуги Черкаської філії “Газмережі” без комісії. Для цього необхідно увійти до налаштувань профілю та обрати розділ “Підписка”, після чого активувати пакет “Місяць”. Крім того, Портмоне дозволяє накопичувати бонусні бали, здійснюючи оплати окремих сервісів з кешбеком та запрошуючи друзів до користування сервісом, а потім використовувати їх для списання комісії.

Газмережі Черкаської філії щомісяця надсилає паперові квитанції своїм користувачам, де зазначено номер рахунку, розмір нарахувань та сума заборгованості (за наявності). Також отримати рахунок можна через сервіс Портмоне, попередньо створивши його шаблон в особистому кабінеті або знайшовши за своєю адресою.

Номер рахунку можна переглянути в паперовій квитанції або безпосередньо в договорі з постачальником послуги. Крім того, дізнатись номер рахунку можна, подзвонивши центр підтримки користувачів, контакти якого вказані на сайті ck.grmu.com.ua.

Для зв'язку з контакт-центром Газмережі Черкаської філії можна використовувати один із телефонів:
центр обслуговування споживачів: (0472) 31 72 03 
контакт-центр: (066) 300 28 88, (098) 300 28 88, (093) 300 28 88
Крім того можна задати своє питання, направивши електронний лист на [email protected]

Також сплачують послуги

Починаючи з 1 грудня 2023 року функцію газорозподілу для жителів Черкаської області покладено на Черкаську філію “Газмережі України”. Основні напрямки роботи компанії:

 • доставка “блакитного палива” до споживачів (населення та організації різної форми власності);
 • обслуговування газорозподільних систем;
 • проектна і робота по будівництву нових газових мереж;
 • встановлення лічильників та здійснення їх повірки.

Наразі підприємство обслуговує більше 11 тис. газопроводів та надає послуги понад 359 тисячам споживачів, серед яких близько 2 тис. — непобутові користувачі.

Якщо ви шукаєте зручний та швидкого спосіб, щоб сплатити за розподіл газу в Газмережі Черкаської філії, тоді платіжний сервіс Портмоне це те, що вам потрібно.

Оплата ТОВ “Газорозподільні мережі України” Черкаської філії на Portmone

Для оплати Газмережі Черкаської філії онлайн необхідно мати пристрій, що дозволяє виходити в інтернет, і банківську картку з позитивним залишком коштів на балансі. Процесс оплати має наступний вигляд:

 1. Перейдіть на сайт Портмоне чи скористайтесь мобільним додатком.
 2. Виберіть розділ “Комунальні послуги”, регіон “Черкаси та область” і категорію послуги — “Газ”.
 3. Знайдіть Черкаську філію “Газмережі України”, вкажіть ваш особовий рахунок і перейдіть до оплати.
 4. Впишіть платіжну інформацію, email і суму, яку збираєтесь сплатити.
 5. Здійсніть оплату.

Операція буде проведена протягом двох хвилин, після чого на вказану вами пошту буде відправлена цифрова квитанція, що засвідчує здійснення оплати.
Комісія системи за опрацювання операції складає 1,5% від суми платежу (мінамально 3 грн). Зареєстровані юзери можуть підключити тариф “Місяць” і сплачувати комунальні платежі, послуги провайдерів та охоронних фірм, а також ТБ і телефонію без комісії. Зробити це можна в особистому кабінеті, перейшовши в налаштування профілю і обравши розділ “Підписка”. Також авторизовані юзери можуть створювати шаблони, нагадування та підключати автоматичну оплату рахунків деяких постачальників послуг.

До якого числа платити за розподіл газу в “Газмережі” Черкаської філії

Сплачувати за спожитий газ необхідно кожного місяця до 20 чисел, при цьому слід враховувати, що сплата в поточному місяці здійснюється за попередній розрахунковий період. У разі довготривалої несплати послуг “Газмережі” Черкаської філії, споживачам загрожує:

 • нарахування пені;
 • відкриття виконавчого провадження та стягнення боргу в примусовому порядку;
 • відключення від постачання газу.

Слід пам'ятати, що від своєчасної сплати залежить стабільність газорозподільної системи, тому намагайтесь не затримувати оплату комунальних послуг.

Портмоне — швидкі та безпечні платежі в одному місці

Portmone — зручний та функціональний онлайн-сервіс, що дозволяє не лише оплатити ТОВ «Газорозподільні мережі» Черкаської філії, оплатити Черкасиенергозбут, поповнити рахунок Воля та придбати Зелена карта для виїзду за кордон, а й оплатити послуги тисячі інших постачальників послуг та сервісів. Користуючись Портмоне, ви гарантовано отримуєте:

 • простий у користування кабінет користувача;
 • моментальне проведення платіжних операцій;
 • цілодобову підтримку;
 • мінімальну комісію;
 • можливість заощаджувати та накопичувати бонусні бали;
 • надійний захист ваших даних.

Сервіс продовжує розвиватись та впроваджувати нові функції, щоб зробити платежі ще більш швидкими та комфортними.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна