Vega - оплатити інтернет

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2%, не менше 2 грн.

Швидкість поповнення - у режимі онлайн цілодобово.

Зверніть увагу! Рахунок від компаній телекомунікаційної групи Vega через Portmone.com не доставляє.

Після введення і збереження Ваших реквізитів поповнити особовий рахунок можна через меню "Рахунки та оплати \ Поточні рахунки і баланси".

У разі виникнення питань, щодо роботи постачальника послуг, Ви можете звернутися за телефоном:

0 800 60 00 60;

099 177 50 50

Також сплачують послуги

Vega (Вега) — національний телекомунікаційний оператор України, що пропонує своїм користувачам комплексні послуги в галузі високошвидкісного доступу до інтернету, інтернет- та домашньої телефонії, а також передачі та зберігання інформації на серверах. На сьогоднішній день покриття компанії охоплює міста та села у 22 областях України (Київ, Одеса, Львів, Дніпро та інші). Провайдер постійно розвиває та вдосконалює власну мережу, щоб гарантувати своїм абонентам високу якість зв'язку та доступ до мережі інтернет на швидкості до 1 Гбіт/сек. Крім того, список послуг, що надаються компанією, постійно розширюється, пропонуючи рішення та вигідні тарифи як для приватних користувачів, так і для представників бізнесу (у тому числі й для телеком-операторів).

Якщо ви шукаєте, де сплатити Вега з мінімальними витратами часу та сил, тоді скористайтеся послугами платіжного сервісу Portmone та здійснюйте оплату онлайн через картку. Все, що вам знадобиться — банківська картка з достатньою кількістю коштів на балансі та пристрій, підключений до мережі інтернет (смартфон, планшет або ПК).

Оплата Вега Телеком онлайн через Portmone

Щоб поповнити інтернет Vega, використовуючи сервіс Портмоне, необхідно зробити лише кілька нескладних дій:

 1. Увійти до програми або на сайт portmone.com.ua.
 2. Вибрати категорію “Інтернет” та вказати свій регіон.
 3. У цьому списку провайдерів знайти і вибрати "Vega".
 4. Вказати особовий рахунок та необхідну суму оплати. Натиснути "Оплатити".
 5. Вписати платіжну інформацію та актуальний email, на який після проведення операції буде надіслано цифрову квитанцію.
 6. Здійснити оплату.

Користувачі, які здійснили оплату після авторизації в системі, можуть зберегти платіж як шаблон. Це позбавить необхідності повторного введення персональної інформації при виконанні майбутніх оплат. Також після створення шаблону з'явиться можливість створення нагадування та активації автоматичної оплати послуг провайдера.

Якщо в процесі оплати у вас виникли труднощі або питання, будь-якої миті можна звернутися до служби підтримки сервісу Portmone, способи зв'язку з якою вказані у розділі “Контакти”.

Як поповнити інтернет Вега без комісії

При оплаті інтернету Вега онлайн система Портмоне утримує комісію, що становить 2% від суми, але не менше 2 гривень. А якщо ви бажаєте заощадити на комісійних відрахуваннях, тоді вам потрібно:

 1. Зареєструватись на Portmone або виконати вхід до особистого кабінету.
 2. Перейти до параметрів профілю, де вибрати розділ “Підписка”.
 3. Підключити пакетний план "Місяць".

Звертаємо увагу, що ви можете деактивувати підписку будь-якої миті.

Після активації пакету “Місяць” можна буде здійснювати оплату комунальних рахунків та ТБ, а також платити за інтернет, телефонію та послуги охоронних фірм та сервісів без комісії.

Ще один спосіб не платити за комісію — здійснювати оплати з кешбеком та отримувати бонуси за залучених друзів у рамках реферальної програми. Накопичені бонусні бали (1 бонусний бал = 1 гривня) можна використовувати для списання комісії, оплати пакету “Місяць” або просто вивести на власний мобільний.

Як дізнатися чи пройшла оплата Vega Telecom

У 99% випадків гроші зараховуються на рахунок провайдера не пізніше ніж через 3 хвилини після здійснення оплати. Але в окремих випадках цей процес може зайняти більше часу — до 3-х днів.

Перевірити надходження коштів на баланс можна одним із способів:

 • через сайт vega.ua, увійшовши до персонального кабінету абонента;
 • зателефонувавши на безкоштовний номер служби підтримки користувачів;
 • через бот у Telegram або онлайн-чат на сайті провайдера.

А якщо вас просять підтвердити факт здійснення оплати — надішліть співробітнику провайдера квитанцію, отриману на email після обробки платежу системою Портмоне.

Автоплатіж для поповнення інтернету Вега

Якщо Ви постійно забуваєте поповнити рахунок Vega Telecom, сервіс Portmone дозволяє налаштувати автоматичну оплату. Для цього необхідно зареєструватися або увійти до кабінету користувача, створити шаблон оплати послуг провайдера через розділ “Шаблони” та налаштувати автоматичне поповнення балансу, вказавши необхідні параметри платежу (суму та період, протягом якого потрібно проводити автооплату).

Крім того, є можливість створення нагадувань, що також не дозволить забути про оплату рахунків.

Які послуги можна сплатити додатково на Портмоне

Портмоне — простий у використанні та максимально функціональний сервіс, що надає можливість оплати тисячі сервісів та послуг в одному місці. За його допомогою можна:

А якщо необхідної компанії немає у списку, її послуги можна оплатити за довільними реквізитами.

Зареєстровані користувачі мають ще більше можливостей. Наприклад, можуть передавати дані лічильників, отримувати кешбек за оплати та накопичувати бонуси в рамках реферальної програми, отримувати електронні рахунки, переглядати статистику витрат та багато іншого.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна