VEGA (інтернет і додаткові послуги)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 2%, не менше 2 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка:

Швидкість поповнення - у режимі онлайн цілодобово.

Зверніть увагу! Рахунок від компаній телекомунікаційної групи Vega через Portmone.com не доставляє.

Після введення і збереження Ваших реквізитів поповнити особовий рахунок можна через меню "Рахунки та оплати \ Поточні рахунки і баланси".

У разі виникнення питань, щодо роботи постачальника послуг, Ви можете звернутися за телефоном:

0 800 60 00 60;

099 177 50 50

Втомилися від несправності терміналів, довгих черг та високої комісії банків? Тоді скористайтеся сервісом Portmone.com. Тут ви можете поповнити ВЕГА з максимальною економією часу та за допомогою будь-якої банківської картки.

Оплатити кабельне телебачення на Портмоне може як зареєстрований, так і анонімний користувач. Проте на відміну від анонімних, зареєстрований клієнт може зберігати банківські картки, налаштовувати автоплатежі, отримувати сповіщення про нові рахунки, створювати шаблони оплат та багато іншого. Крім того, в особистому кабінеті абонент ВЕГА оплатити рахунок за телебачення може за допомогою сучасної технології Masterpass.

Як оплатити ВЕГА ТБ по шаблону?

Щоб оплатити рахунок за телебачення від ВЕГА по шаблону потрібно:

  1. Увійти до особистого кабінету та скористатися функцією «Додати рахунок».
  2. Обрати розділ «Телебачення» в каталозі.
  3. Натиснути на іконку VEGA в представленому переліку ТБ-провайдерів.
  4. Ввести реквізити (особовий рахунок) та натиснути на кнопку «Оплатити». Тут же можна зберегти шаблон для миттєвих оплат.
  5. Обрати платіжну картку в переліку збережених карток або ввести дані нової картки.
  6. Підтвердити платіж ( для цього потрібно ввести CVV-код та, в деяких випадках, SMS-код підтвердження від банку-емітента).

Для успішної оплати існує одна умова – наявність грошових коштів на балансі. Також перед здійсненням платежу варто перевірити наявність тих чи інших лімітів. Як правило, банки встановлюють певні обмеження на здійснення online-платежів. Змінити ліміти можна, звернувшись до спеціалістів фінансової установи.

Як дізнатись тариф за телебачення?

Portmone.com не надає послуги під’єднання до кабельного телебачення і не впливає на тарифікацію. У випадку виникнення запитань, стосовно якості сервісу, проблем з доступом до мережі чи швидкості інтернету, рекомендуємо звернутися до підтримки постачальника послуг.

Питання, стосовно оплати рахунків від ВЕГА (VEGA) прохання адресувати підтримці Portmone.com. Наші спеціалісти працюють цілодобово.

Використовуючи Портмоне також можна поповнити інтернет Інтертелеком, мобільний Київстар, Vodafone, Lifecell та інших операторів зв’язку.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна