Платежі до бюджету - ПДФО (співробітники)

ПДФО (співробітники)

Будь ласка, оберіть реквізити для проведення платежу:

Якщо Ви помітили невідповідність в реквізитах, повідомте, будь ласка, нам.

За допомогою Портмоне можна оплатити ПДФО онлайн. Для цього вам знадобиться платіжна картка з балансом грошей на залишку, з’єднання з інтернетом і кінцеві реквізити отримувача. Оплата відбувається цілком дистанційно, тобто вам не потрібно буде витрачати час на дорогу, чергу і заповнення тих чи інших паперів. Крім того, Портмоне має прямий договір з ДФС, тому грошові кошти на рахунок казначейства надходять максимально швидко, а коректність реквізитів гарантована.

Як оплатити ПДФО на сервісі

З Портмоне платникові потрібно виконати всього лише декілька простих дій:

  1. Обрати регіон (місто Київ чи область).
  2. Вказати найменування отримувача.
  3. Одразу після цього на екрані з’явиться перелік отримувачів та їхні реквізити. Рекомендуємо під час вибору кінцевого отримувача звірити реквізити. Останні заповнювати не потрібно, позаяк співробітники Портмоне самотужки їх встановлюють. Крім того, ДФС регулярно повідомляє Портмоне про зміну тих чи інших рахунків, тому сплата податків за допомогою нашої системи – гарантія надходження коштів до бюджету.
  4. На наступному етапі потрібно заповнити дані для платежу: ПІБ платника, ІНПП, період сплати податків, а також контактні дані (номер телефону та адресу електронної пошти).
  5. Для підтвердження оплати потрібно вказати номер платіжної картки. Якщо ви зареєстрований користувач, можете увійти в особистий кабінет і використати збережені раніше банківські картки. Послуга надається і анонімним клієнтам системи, однак у такому разі реквізити картки доведеться вводити вручну.

Після оплати ви можете завантажити квитанцію на пристрій або направити на пошту. Усі квитанції мають ЄЦП, тому в разі виникнення спорів з ДФС, її можна використати як прямий доказ здійснення оплати.

З яких доходів можлива сплата ПДФО

В Україні податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення бюджету країни. Його сплачують як приватні особи, так і організації та підприємства. ПДФО застосовують майже до всіх видів доходів:

  • заробітна плата;
  • заохочувальні виплати;
  • стипендії;
  • дивіденди по акціях;
  • спадщина тощо.

При цьому ставка ПДФО може бути різною залежно від виду доходу. Крім ПДФО з Портмоне можна сплатити:

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна