Карта для оплати харчування в м.Тернопіль - поповнення

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.8%, не менше 3 грн.
Без комісії для авторизованого користувача.

Поповніть баланс учнівської транспортної «Карти тернополянина» для подальшого розрахунку за харчування у навчальному закладі.

Кошти на картку будуть зараховані протягом 24-х годин від часу поповнення.

Довідки 0500400350, 0672400356

Починаючи з 8 січня 2024 року тернопільські школярі можуть розраховуватися за харчування в навчальних закладах, використовуючи учнівську “Карту тернополянина” (Файна карта). При цьому батьки дітей можуть відслідковувати чи пообідала дитина за допомогою спеціального мобільного додатку — “е-Тернопіль”. Нагадаємо, що за допомогою картки тернополянина, учні та студенти м.Тернопіль також можуть розраховуватись за проїзд в громадському транспорті міста, що дозволяє заощаджувати час та гроші.
Якщо ви шукаєте зручний та швидкий спосіб поповнення картки, тоді скористайтесь сервісом Portmone та здійснюйте поповнення в пару кліків через інтернет.

Поповнити карту для оплати харчування в Тернополі онлайн

Щоб поповнити карту для оплати харчування в Тернополі, використовуючи Портмоне, дотримуйтесь наступного алгоритму:

  1. Увійдіть до каталогу та виберіть категорію “Освіта”.
  2. Оберіть регіон “Тернопіль та область” після чого виберіть “Харчування м. Тернопіль”.
  3. Введіть номер Учбової/Студентської картки та натисніть “Оплатити”.
  4. Впишіть дані картки, з якої плануєте здійснити оплату, суму та актуальний емейл, на який буде відправлена електронна квитанція.
  5. Проведіть платіж.

Поповнення картки не зареєстрованим користувачем сервісу відбувається з комісією, що складає 1,8% від суми поповнення, але не менше 3 грн. При цьому для користувачів, що поповнюють баланс картки після авторизації на Портмоне, комісія відсутня. Крім того, зареєстровані юзери можуть зберегти оплату як шаблон та користуватись ним при наступних поповненнях картки тернополянина, витрачаючи ще менше часу та сил.
Зарахування коштів відбувається протягом 24 годин з моменту поповнення. Якщо цього не відбулось — зв'яжіться зі службою підтримки Portmone, яка працює цілодобово без перерв на обід та вихідних.

Додаткові можливості онлайн-сервісу Портмоне

Використовуючи сервіс Portmone можна не лише поповнити транспортну карту, а й сплатити тисячі інших послуг, наприклад:

А якщо ви зареєструєтесь в системі, то отримаєте ряд додаткових можливостей. Наприклад, зможете створювати шаблони та підключати автоматичну оплату рахунків, отримувати кешбек за оплати в певних категоріях, запрошувати друзів та отримувати за кожного з них бонус, зберігати платіжні дані, отримувати електронні рахунки та надсилати показники лічильників постачальникам послуг.
Оплачуючи рахунки через Портмоне, ви завжди можете бути впевнені в швидкому проведенні платежів, мінімальній комісії, якісній службі підтримки та максимальній безпеці своїх персональних даних.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна