Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

ВЕНБЕСТ в Київській області

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка

У разі відсутності особового рахунку, Вам необхідно звернутися за телефонам: 0800-306-300

Оплатити Венбест без комісії за допомогою банківської картки можна на portmone.com. Окрім карток Mastercard та Visa, до сплати приймаються картки національної платіжної системи ПРОСТІР. Сервіс доступний в форматі 24/7, тому сплатити послуги охоронного агентства ви зможете в будь-який момент.

Як заплатити за охорону в Києві?

Щоб заплатити за охорону оселі, офісу чи автомобіля в Києві потрібно:

  • Ввести номер договору;
  • Вказати реквізити картки (термін дії та номер, CVV код).

Зазначимо, що з боку банку, який випустив вашу платіжну картку, можуть бути обмеження на здійснення операцій через інтернет. В такому випадку ви не зможете оплатити охорону офісу чи помешкання. Щоб змінити той чи інший ліміт, слідує звернутись в контактний центр фінансової установи. Контакти останньої вказані на зворотній стороні картки.

Щоб не вводити параметри картки щоразу під час здійснення платежу, рекомендуємо вам зареєструватись в системі Портмоне та додати її дані в розділі «Платіжні картки». Також після реєстрації клієнтам Венбест оплата стане доступною за допомогою гаманця Masterpass. Створити даний гаманець можна в тому ж розділі.

Як оплатити охорону в два кліки?

Найшвидший спосіб оплатити охорону у Львові, Тернополі, Рівному та будь-якому іншому місті України – це налаштувати шаблон оплати. Для цього потрібно:

  • Відкрити особистий кабінет;
  • Вибрати опцію «Додати рахунок» в розділі «Шаблони»;
  • В каталозі послуг відмітити відповідний регіон та категорію «Охорона»;
  • Обрати Венбест в переліку компаній;
  • Ввести номер договору та зберегти шаблон.

Як альтернатива можна скористатись пошуком. Для цього в полі пошуку введіть назву компанії або ЄДРПОУ код.

За замовчуванням система Портмоне буде сповіщати про надходження нових рахунків від компаній, для яких ви налаштували шаблони розрахунків в особистому кабінеті за допомогою електронних листів. Відключити дану опцію можна в розділі «Особисті дані».

Зверніть увагу: Портмоне не впливає на ціни наданих вам послуги комунальними та іншими компаніями. Вартість останніх можна уточнити в підтримці конкретного постачальника послуг.

Окрім охорони оселі, в межах portmone.com можна сплатити комунальні послуги, поповнити інтернет, телебачення, стаціонарний чи мобільний телефон, переказати кошти на картку та навіть погасити кредит. Повний перелік сервісів представлений в каталозі послуг.