Humanitarian Assistance to Ukrainians

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Опціональна комісія

Бойові дії в Україні змусили мільйони людей залишити свої будинки та переїхати до спокійніших районів. Жінки, діти та літні люди швидко виїжджають з гарячих точок і наближених до них регіонів, встигнувши взяти з собою лише мінімум речей. Переселенці та громадяни, що залишилися на окупованих територіях, потребують продуктів, медикаментів і нормальних умов для проживання. Забезпечити їх усім необхідним взялися державні органи та волонтерські служби, крім того, гуманітарна допомога Україні надходить з Європи та США. Долучитися до цієї важливої місії та зробити свій посильний внесок може кожен із нас.

Переказати кошти для надання гуманітарної допомоги українцям можна на спеціальний рахунок НБУ Міністерства соціальної політики. Найпростіше — пожертвувати гроші через сервіс Portmone.

Як внести гуманітарну допомогу Україні через сервіс Portmone

Переказавши кошти на спеціальний рахунок до бюджету Мінсоцполітики, ви допоможете людям, що опинилися в біді. Процедура дуже проста і передбачає лише кілька кроків.

  1. У каталозі послуг на Portmone перейдіть до розділу «Благодійність» або «Допомога Україні».
  2. Виберіть у списку організацій Humanitarian Assistance to Ukrainians.
  3. На сторінці оплати вкажіть валюту (гривня, євро, долар США або казахський тенге) та суму, яку плануєте пожертвувати на благодійність.
  4. Натисніть кнопку «Оплатити» та дійте відповідно до підказок сервісу.

Зробити пожертвування можна як за допомогою мобільного додатку, так і безпосередньо з сайту. Ви можете переказати гроші як зареєстрований користувач або здійснити фінансову операцію без авторизації. В останньому випадку необхідно ввести свою електронну адресу та дані банківської картки. До речі, для надання допомоги можна скористатися коштами з рахунку «єПідтримка».

На що підуть пожертвування

Грошові надходження від українських громадян та іноземців на гуманітарний рахунок Мінсоцполітики йдуть на такі цілі:

  • організацію харчування внутрішньо переміщених осіб;
  • евакуацію з гарячих точок;
  • психологічну допомогу постраждалим від війни;
  • забезпечення людей, що проживають у зоні бойових дій, їжею та необхідними медикаментами.

Гуманітарна допомога українцям роздається у місцевих установах, доставляється за адресою їхнього проживання або тимчасового перебування. Ваша фінансова підтримка допоможе переселенцям пережити труднощі та зробить життя постраждалих від війни людей комфортнішим.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна