Debt Management and Redemption Fund

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Опціональна комісія

Не зважаючи на важкі для економіки часи, військові дії та необхідність захищати свої кордони, Україна продовжує виконувати зобов'язання перед міжнародними кредиторами. Оскільки бюджет країни обмежений, на державному рівні ухвалено рішення створити Фонд обслуговування та погашення держборгу, до збирання грошей для якого можуть долучитись як українці, так і іноземні громадяни.

На що підуть пожертвування

Гроші на погашення зовнішнього боргу, безумовно, виділяються державними установами, органами та службами, проте сьогодні їх катастрофічно не вистачає. Фінансові надходження на спеціальний рахунок Нацбанку йдуть на погашення боргу та виконання зобов'язань перед закордонними кредиторами.

Формування довірчих відносин з іноземними партнерами — важливе завдання. Такі дії стають фундаментом для співпраці за такими напрямами:

  • наповнення бюджету;
  • підтримка макрофінансової стабілізації;
  • оновлення економіки та інфраструктури.

Як пожертвувати Фонду обслуговування та погашення держборгу

Допомогти державі у розв’язанні важливого фінансового питання може кожен. Сервіс Portmone пропонує внести пожертвування Фонду обслуговування та погашення держборгу лише в кілька кліків. Процедура переказу коштів займе кілька хвилин. Щоб здійснити транзакцію, вкажіть валюту (гривня, долар США, євро або казахський тенге) та суму, яку бажаєте переказати. Натисніть кнопку «Оплатити». Для платежів підходять будь-які картки Visa та Mastercard.

Операція доступна в мобільному додатку Portmone та на сайті. При цьому реєстрація не є обов'язковою умовою. Щоб пожертвувати Фонду обслуговування та погашення держборгу, достатньо вказати свій e-mail і дані банківської картки.

Ваш посильний внесок у бюджет фонду дасть можливість Україні зберегти імідж надійної держави та розраховувати на допомогу світової спільноти в майбутньому.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна