Притулок для бездомних тварин "Сіріус"

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Найбільшому в Україні притулку для котів і собак «Сіріус» під час війни довелося зіткнутися зі справжньою катастрофою. Тварини з нелегкою долею, що знайшли тимчасовий прихисток у «Сіріусі», знову відчули страх, голод і холод. Вихованцям вдається вижити лише завдяки опікунам і підтримці небайдужих людей.

Понад 3 тисячі хвостатих, позбавлених людської ласки та турботи, постійно потребують їжі та хоча б мінімального догляду. Щоб допомогти їм, кожен з нас може пожертвувати в притулок «Сіріус» посильну суму. Переказати гроші на потреби безхатченків можна через сервіс Portmone.

Як пожертвувати у притулок «Сіріус»

Притулок «Сіріус» спочатку був розташований в Ясногородці Київської області, а потім переїхав до села Федорівка. Його команда невпинно працює над забезпеченням кішок і собак їжею та дахом над головою, допомагає малозабезпеченим людям зі стерилізацією вихованців. Роботи дуже багато, а фізична допомога та грошова підтримка потрібні завжди, адже на будь-які надходження від державних органів, служб та установ розраховувати не доводиться.

Якщо вам небайдужа доля тварин, долучайтеся до допомоги та зробіть посильний внесок. Операція займе лише кілька хвилин. Щоб внести пожертвування до притулку «Сіріус», виконайте такі нескладні дії:

  1. Виберіть у каталозі послуг розділ «Благодійність».
  2. Знайдіть у списку організацій притулок «Сіріус».
  3. У вікні, що відкрилося, зазначте валюту та суму, натисніть «Оплатити» та дійте згідно з підказками.

Для допомоги притулку «Сіріус» можна використовувати кошти з картки «єПідтримка».

Куди підуть пожертвування

Фінансові надходження до бюджету притулку йдуть на такі потреби:

  • придбання корму та ліків, формування запасів на найближчий час;
  • ветеринарну допомогу;
  • ремонт і будівництво вольєрів;
  • погашення заборгованості.

«Сіріус» охоче ділиться допомогою з іншими притулками Київської області та допомагає собакам з полігону ЗСУ. Детальнішу інформацію про потреби притулку ви знайдете на сайті dogcat.com.ua та на сторінці організації у Facebook.

Благодійні фонди інших притулків

За допомогою сервісу Portmone ви також можете підтримати фінансово:

Не проходьте повз чужої біди! Наша спільна підтримка допоможе врятувати від смерті диких тварин, а домашнім дасть шанс незабаром знайти дім і сім'ю.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна