Червоний Хрест України (Red Cross Ukraine)

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Діяльність Червоного Хреста України спрямована, в першу чергу, на забезпечення постраждалого населення базовими речами, наприклад: продуктами харчування, водою, засобами гігієни, одягом, медикаментами тощо. Бо часто постраждалі втрачають майно, житло та речі, які так необхідні для підтримки життєдіяльності. Також для постраждалих організовуються й обладнуються побутовою технікою та необхідними речами для комфортного проживання тимчасові прихистки.

Підтримка гуманітарної місії, яку здійснює Червоний Хрест України, здійснюється завдяки регулярним благодійним внескам, що надходять від українських громадян, корпоративного сектору та закордонних партнерів.

Діяльність Червоного Хреста України

Червоний Хрест України – найбільша гуманітарна організація в Україні, яка понад 100 років допомагає найвразливішим верствам населення, які постраждали внаслідок стихійних лих, катастроф, надзвичайних ситуацій чи війни.

У Червоному Хресті України є 24 обласних та понад 200 районних організацій, в яких допомогу людям надають понад 8000 волонтерів виключно на території України.

Червоний Хрест України – одне зі 192 національних товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, які входять в єдину найбільшу у світі гуманітарну організацію – Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. До його складу, крім 192 національних товариств, входять ще два окремих компоненти – Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Міжнародний Комітет Червоного Хреста. Всі складові Міжнародного Руху мають свій мандат та місію.

Червоний Хрест України має виключно національний мандат - працює тільки на території України. Організація:

  • захищає життя людей, полегшує їх страждання під час війни та природних катастроф;
  • сприяє органам державної влади у їх діяльності в гуманітарній сфері;
  • допомагає у наданні гуманітарної допомоги, супроводжує роботу місцевих органів влади при евакуації населення тощо.

Основна задача організацій Червоного Хреста України  - забезпечення базових потреб вразливих верств населення та тих, хто постраждав внаслідок війни чи стихійного лиха, процесів міграції чи інших надзвичайних ситуацій.

Отримувачі допомоги від Червоного Хреста України - це самотні люди пенсійного віку, малозабезпечені громадяни, особи з інвалідністю, ветерани війни та праці, внутрішньо переміщені особи, багатодітні родини, діти-сироти та інші верстви населення, які потребують соціальної допомоги.

Червоний Хрест України забезпечує вразливі верстви населення натуральною допомогою - продуктовими наборами (крупи, макаронні вироби, консерви, цукор, борошно, олія та інші продукти тривалого зберігання), гігієнічними засобами (дитячими та дорослими підгузками, чоловічими та жіночими засобами гігієни, дезінфікуючими та побутовими засобами тощо), речами першої необхідності (одягом, дитячими речами, іграшками, посудом, ковдрами, постільною білизною, рушниками тощо).

Крім того, Червоний Хрест України проводить тренінги з першої допомоги, інформує про мінну небезпеку, міжнародне гуманітарне право, а фахівці проводять заходи з психосоціальної підтримки населення.

Волонтери Червоного Хреста України беруть участь в евакуації та транспортуванні маломобільних людей з «гарячих точок», доставляють гуманітарну допомогу до населених пунктів, де є гуманітарна криза та щоденні обстріли, а також чергують для допомоги постраждалим на місці надзвичайних ситуацій.

Червоний Хрест України сприяє відновленню пошкодженого внаслідок війни житла, ліній електропередач, будує прихистки для розміщення ВПО, облаштовує комфортні побутові умови у модульних містечках тощо.

Підтримати гуманітарну місію Червоного Хреста України можна через сервіс Portmone. Кожен може зробити благодійний внесок лише за кілька хвилин. Благодійний внесок піде на закупівлю:

  • харчових продуктів;
  • засобів гігієни;
  • палива для забезпечення логістики;
  • медичного обладнання, генераторів, буржуйок тощо;
  • відновлення пошкодженого житла;
  • матеріалів для будівництва прихистків тощо.

Частина коштів передається обласним організаціям Червоного Хреста України для вирішення гуманітарних потреб місцевого населення.

Контакти

Як пожертвувати в Червоний Хрест України

Щоб внести пожертвування Червоному Хресту України, достатньо мати картку Mastercard або Visa. На сторінці платежу вкажіть валюту та суму, натисніть «Оплатити». Для здійснення фінансової операції без реєстрації або авторизації заповніть поля електронної форми на сайті, вказавши свій e-mail і дані банківської картки.

Пожертвувати в Червоний Хрест України можна за допомогою картки «єПідтримка».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна