Червоний Хрест України (Red Cross Ukraine)

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Без комісії

Діяльність Червоного Хреста України спрямована на забезпечення дітей та дорослих харчуванням і медикаментами, обладнання всім необхідним місць перебування вимушених переселенців. Підтримка гуманітарної місії здійснюється коштом грошових надходжень від українських громадян, корпоративного сектору та закордонних партнерів.

Діяльність Червоного Хреста України

Червоний Хрест України — некомерційна благодійна організація, створена в 1918 році. Товариство є частиною Міжнародного комітету Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

Червоний Хрест організовує постачання гуманітарної допомоги в період проведення бойових дій та у мирний час, бере участь у наданні міжнародної підтримки в разі катастроф і стихійних лих, забезпечує всім необхідним представників найменш захищених верств населення. Під час війни волонтери проводять групові заходи психосоціальної підтримки, облаштовують спальні місця для тимчасового перебування вимушених переселенців і надають всебічну допомогу мешканцям звільнених територій.

Переказати кошти на рахунок фонду може будь-хто. Оплата до благодійного фонду Червоного Хреста через сервіс Portmone займе лише кілька хвилин. Гроші підуть на закупівлю:

  • медикаментів і ліків;
  • харчових продуктів;
  • продуктових ваучерів;
  • засобів особистої гігієни;
  • палива для забезпечення логістики.

Частина коштів передається обласним організаціям Червоного Хреста України.

Контакти

Як пожертвувати в Червоний Хрест України

Щоб внести пожертвування Червоному Хресту України, достатньо мати картку Mastercard або Visa. На сторінці платежу вкажіть валюту та суму, натисніть «Оплатити». Для здійснення фінансової операції без реєстрації або авторизації заповніть поля електронної форми на сайті, вказавши свій e-mail і дані банківської картки.

Пожертвувати в БФ «Червоний Хрест України» можна за допомогою картки «єПідтримка».

Інші благодійні фонди

Безумовно, на потреби українців з незахищених категорій виділяються гроші з бюджету різних державних органів, служб та установ. Але у важкі часи коштів завжди не вистачає. Користувачі нашого сайту можуть всього в пару кліків підтримати армію, постраждалих від війни людей і тварин, що втратили дім.

Крім Червоного Хреста ви також можете надати фінансову допомогу:

Взаємна підтримка і допомога нужденним дозволять нам гідно вистояти в жорсткій боротьбі, подолати труднощі та скоріше повернутися до мирного щасливого життя.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна