Важлива інформація для платників за природний газ - Portmone.com (14.03.2019)

2019-03-14

Увага! Важлива інформація для платників за природний газ

Рішенням уряду був змінений раніше діючий механізм субсидування населення, в результаті чого рахунки за використання природного газу за лютий 2019 року не будуть містити субсидій. Споживачі, яким в 2018 році була призначена житлова субсидія, отримають її еквівалент "живими грошима" після чого їм буде потрібно самостійно розрахуватися ними за використаний газ.

Нагадаємо, що здійснювати оплату за використаний природний газ необхідно:

  • не пізніше ніж до 10 числа місяця - якщо споживач платить за абонентською книжкою;
  • максимум протягом 5 днів з моменту отримання квитанції за газ.

Де можна отримати інформацію про субсидії?

  • при виникненні питань щодо умов та нарахування субсидії можна звертатися до центрів Управління праці та соціального захисту населення;
  • відповіді на питання щодо операцій з грошовими коштами та величиною нарахованої субсидії можна отримати у відділеннях або на гарячій лінії Ощадбанку, а також у відділеннях поштового зв'язку та / або поштарів (за умови, що споживач природного газу отримує пенсію через відділення Укрпошти).

Якщо ж питання стосується обсягу споживання, нарахувань або наявності заборгованості / переплати - необхідно звертатися безпосередньо до компанії-постачальника газу.

Важливо: Наявність заборгованості за газ може стати підставою для позбавлення субсидіарних виплат і припинення газопостачання.