Portmone.com підтвердила безпеку своєї системи (11.05.2017)

2017-05-11

Portmone.com підтвердила безпеку своєї системи

Portmone.com успішно пройшла зовнішній аудит на відповідність безпеки компанії міжнародному стандарту PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) найвищого рівня.

Portmone.com — перша компанія в Україні, котра успішно пройшла аудит 2008 року та щороку успішно поновлює статус. Перевірку традиційно проводить німецька компанія Security Research and Consulting GmbH, клієнтами якої є такі компанії як Lufthansa, Amadeus, Wirecard, Germanwings тощо.

Стандарт PCI DSS поєднує в собі вимоги міжнародних платіжних систем до забезпечення інформації безпеки. Він був розроблений Радою зі стандартів безпеки індустрії платіжних карток, до якої входять такі міжнародні платіжні системи як Visa, MasterCard, JCB, American Express та Discovery.

Варто також нагадати, що вимоги стандарту PCI DSS розповсюджуються на банки, платіжні сервіс-провайдери та підприємства, діяльність яких пов’язана з обробкою даних про власників платіжних карток. Головним чином, це стосується забезпечення належного рівня безпеки мережевої інфраструктури та захисту даних про власників банківських карток.

Cьогодні Portmone.com є офіційним платіжним сервіс-провайдером Visa та MasterCard в Україні.