Поповнити рахунок Андернет

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2%, не менше 2 грн.

Undernet — якісний інтернет-провайдер, що надає свої послуги з 2005 року. На сьогоднішній день компанія здійснює підключення абонентів до мережі інтернет у Києві, а також у низці населених пунктів Київської та Житомирської областей (Бердичів, Буча, Ірпінь).

Клієнтам провайдера, а це не лише приватні, а й корпоративні клієнти, доступний широкий вибір тарифних планів. Організація продовжує розширювати зону покриття та модернізувати технології побудови мереж, щоб гарантувати високу швидкість (до 1 Гбіт/сек) та стабільне підключення.

Якщо вам потрібно поповнити рахунок Undernet, скористайтесь сайтом або мобільним додатком від Portmone та здійснюйте оплати через інтернет.

Оплатити Undernet онлайн через Portmone

Щоб сплатити інтернет Андернет за допомогою Портмоне потрібно:

  1. Відкрити категорію “Інтернет” та вказати регіон свого проживання (наприклад, Київ чи Київська область).
  2. У списку компаній знайти та вибрати “Undernet”, або скористатися строкою пошуку.
  3. Вписати персональний платіжний код та суму платежу, після чого натиснути “Оплатити”.
  4. Заповнити платіжну інформацію (реквізити картки) та вписати email, куди буде направлено квитанцію про оплату.
  5. Заплатити за інтернет, підтвердивши списання коштів із картки.

Якщо оплата виконується користувачем, авторизованим у системі, він може зберегти її як шаблон, що дозволить здійснювати майбутні оплати лише в пару кліків. Також зареєстровані користувачі можуть зберігати дані банківських карток, що позбавить необхідності їх введення при кожній наступній оплаті.

При виникненні питань або проблем у роботі сервісу, можна зв'язатися з цілодобовою службою підтримки, способи комунікації з якою вказані на сторінці “Контакти”.

Поповнення Undernet без комісії на Портмоне

Оплата послуг Андернет через Portmone передбачає сплату комісії у розмірі 2% (мінімально 2 гривні). При цьому сервіс дозволяє зареєстрованим користувачам заощаджувати гроші на комісії. Для цього потрібно:

  1. Здійснити вхід до особистого кабінету.
  2. Відкрийте параметри профілю та виберіть вкладку “Підписка”.
  3. Підключити тариф "Місяць".

Як тільки тариф буде активовано, вам прийде відповідне повідомлення електронною поштою. Після цього ви зможете не платити комісію при оплаті комуналки, доступу до інтернету, домашньої телефонії, а також ТБ, послуг охоронних компаній та сервісів.

У разі потреби ви можете деактивувати дію тарифного плану “Місяць” у будь-який момент. Для цього потрібно увійти до персонального кабінету та відкрити блок налаштування профілю, перейти до розділу “Підписка” та вимкнути дію пакета.

Як швидко зараховуються гроші на рахунок Андернет

Гроші надходять на рахунок провайдера протягом декількох хвилин після обробки платежу системою, але в поодиноких ситуаціях для цього може знадобитися до 3 днів. На час зарахування коштів впливає швидкість обробки платіжних операцій банком, у якому провайдер має відкритий банківський рахунок.

Якщо кошти не були зараховані на рахунок, необхідно зателефонувати до підтримки провайдера та, за необхідності, пред'явити електронну квитанцію, яка була спрямована на ваш e-mail після оплати. Як альтернатива, можна звернутися до пілтримки сервісу Портмоне, де вам також допоможуть розібратися в ситуації.

Додаткові можливості сервісу Portmone

Користуючись нашим сервісом, ви гарантовано отримуєте вигідні тарифи на оплату послуг та сервісів, високу швидкість обробки платежів та надійний захист персональної інформації. Сайт та додаток Портмоне дозволяє не тільки здійснити оплату Андернет онлайн, але й оплатити інші сервіси та послуги. Наприклад:

Сервіс Portmone постійно розширює функціонал та покращує сервіс, щоб зробити оплати ще більш простими та безпечними.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна