UNDERNET у Києві

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Наш сервіс надає можливість поповнити Андернет в онлайн режимі карткою будь-якого українського банку. Крім всесвітньо відомих карток Visa та Mastercard, користувачі Портмоне також можуть розрахуватись карткою національної платіжної системи ПРОСТІР.

Як поповнити інтернет Undernet?

Для цього потрібно слідувати простому алгоритму:

  • Ввести персональний платіжний код та суму коштів, яку буде зараховано на баланс постачальника послуг;
  • Вказати параметри банківської картки (термін дії та номер, код CVV2/CVC2).

Варто зазначити, що заплатити за інтернет можна виключно при наявності позитивного балансу грошових коштів на карті. Крім того, зі сторони фінансової установи не повинно бути ніяких обмежень на здійснення операцій через інтернет. Перевірити наявність подібних лімітів можна, звернувшись на гарячу лінію банку.

Поповнення Undernet без комісії

Абоненти Андернет поповнити рахунок за допомогою Портмоне можуть без комісії та реєстрації. Однак зареєструвавшись на сайті, користувач отримує масу корисних можливостей, таких як можливість створювати шаблони та керувати системними сповіщеннями. Наприклад, збережений шаблон дозволяє сплатити Андернет без введення особистої інформації. Для цього достатньо:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • Відкрити «Шаблони» в переліку категорій;
  • Перейти до створення нового рахунку;
  • Вибрати рубрику «Інтернет» в каталозі;
  • Вибрати Undernet в переліку провайдерів;
  • Вказати персональний код.

Тепер ви можете поповнити баланс даного провайдеру в будь-який момент в розділі «Баланси в компаніях». Також зазначимо, що абонентам Андернет оплата доступна за допомогою технології Masterpass. Остання створена для того, щоб не вводити реквізити картки щоразу під час оплати.

Крім інтернету, використовуючи Портмоне, можна переказати кошти, поповнити мобільний рахунок, сплатити будь-які комунальні послуги, охорону, телебачення і телефонію. Отримати більше інформації про діючі тарифи можна, відкрив сторінку «Тарифи».