UNDERNET

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Щоб оплатити інтернет Undernet за допомогою сервісу Portmone.com, достатньо скористатися банківською карткою НПС ПРОСТІР, Visa чи Mastercard з позитивним балансом грошових коштів (кредитних чи власних) на залишку. Платіж можна здійснити в будь-який час доби, так як система функціонує цілодобово без вихідних.

Як оплатити за інтернет UnderNet карткою?

Оплата Undernet доступна як анонімним, так і авторизованим в системі Портмоне користувачам. Останнім доступна низка переваг перед анонімними клієнтами, однак про це трішки згодом.

Щоб поповнити особовий рахунок на користь вказаного інтернет провайдера потрібно:

  1. Обрати категорію «Інтернет» в каталозі послуг, а потім – компанію Андернет в переліку провайдерів.
  2. Ввести персональний платіжний код та суму до сплати.
  3. Натиснути на кнопку «Оплатити».
  4. Вказати дані банківською картки та підтвердити платіж.

Варто зазначити, що з боку банку-емітента можуть бути обмеження на здійснення платежів через інтернет. Щоб ознайомитися з діючими обмеженнями потрібно звернутися до підтримки фінансової установи. Як правило, послуга зміни лімітів доступна в телефонному режимі власнику платіжної картки.

Повертаючись до теми переваг зареєстрованого користувача варто підкреслити, що після підключення до системи Portmone.com ви зможете:

  1. Зберігати реквізити платіжних карток в особистому кабінеті. Це означає, що під час чергового платежу вам не доведеться вводити дані картки.
  2. Зберігати квитанції про сплату та електронні рахунки від комунальних компаній.
  3. Керувати системними сповіщеннями (наприклад, сповіщеннями про надходження нових рахунків).
  4. Використовувати гаманець Masterpass.
  5. Переходити на тариф «Місяць».
  6. Налаштовувати автоматичну оплату рахунків.

Поповнюйте інтернет зі смартфону

Portmone.com також пропонує встановити свій додаток для смартфонів та планшетних ПК. Це дозволить сплачувати рахунки зі смартфону, навіть якщо провайдер вже від’єднав вас від мережі.

Окрім оплати за інтернет, за допомогою Портмоне можна поповнити Водафон, сплатити комунальні послуги, переказати гроші, оплатити телебачення, стаціонарний телефон та багато іншого.