СІТЕЛ (телефонія, інтернет)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Без комісії
Після реєстрації рахунок буде Вам доставлено на протязі декількох хвилин.
Швидкість зарахування коштів – на протязі 3 банківських днів.

Також сплачують послуги

Поповнити Сітел за допомогою Портмоне – це найвірніше рішення, якщо вам необхідно максимально швидко поповнити баланс вашого інтернету чи телефонії. Сплата доступна картками Mastercard, Visa та НПС ПРОСТІР в будь-який час незалежно від вашого місцерозташування.

Як поповнити інтернет Сітел карткою?

Для цього необхідно:

  • Ввести номер рахунку, який вказаний у паперовій квитанції;
  • Ввести суму, яку буде зараховано на баланс постачальника послуг.

На наступному етапі вам потрібно вказати параметри вашої платіжної картки, а саме: 16ти-знаковий номер, термін дії та код безпеки CVV2/CVC2. Потрібно зазначити, що для здійснення успішної операції зі сторони вашого банку не повинно бути обмежень на здійснення транзакцій в мережі Інтернет. Ознайомитись зі встановленими лімітами можна, звернувшись до підтримки фінансової установи. Контакти банку, як правило, вказані на зворотній стороні картки.

Якщо ви не бажаєте вводити номер рахунку при кожній операції, ми рекомендуємо вам створити шаблон, який дозволить заплатити за інтернет Сітел в декілька кліків.

Створіть шаблон оплат

Шаблони швидких платежів доступні тільки авторизованим користувачам. Тому, перед створенням шаблону вам слідує зареєструватись в системі Портмоне.

Процес створення шаблону виглядає так:

  • Увійдіть до особистого кабінету користувача;
  • В категорії «Шаблони» перейдіть до створення рахунку;
  • Вкажіть розділ «Інтернет» та відповідний регіон;
  • Оберіть Сітел в переліку компаній;
  • Заповніть необхідні рядки інформації.

Після збереження шаблону ви зможете оплатити телефонію та інтернет від даного провайдеру онлайн в будь-який час в декілька кліків. Щоб не вводити реквізити картки в процесі сплати – додайте її в рубриці «Платіжні картки». Також відзначимо, що абонентам Сітел оплата рахунків доступна з технологією Masterpass.

Портмоне дозволяє поповнити баланс Сітел без комісії, але сплата рахунків за інтернет – лише одна з можливостей нашого сервісу. Тут ви також можете поповнити мобільний, погасити кредит, сплатити комунальні послуги, оформити поліс страхування та переказати гроші на картку будь-якого українського банку. З portmone.com всі платежі доступні в одному місці.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна