RUSANOVKANET

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 2 грн.

Щоб поповнити Rusanovka-Net за допомогою Портмоне, абонентам провайдера навіть не знадобиться з’єднання з інтернетом. Поповнення балансу даного постачальника послуг доступно користувачам нашого сервісу в будь-який момент, завдяки прямому співробітництву з провайдером. Крім того, скористувавшись функцією оплати рахунків по телефону, ви зможете оплатити Русановку Нет навіть не знаходячись за комп’ютером.

Як заплатити за інтернет карткою?

На сайті portmone.com можна здійснити платіж банківською карткою будь-якої фінансової установи. Крім карток Visa та Mastercard, поповнити Русановка Нет можна карткою національної платіжної системи ПРОСТІР. Для цього достатньо:

 1. Ввести логін (унікальний для кожного клієнта даного провайдера).
 2. Ввести суму сплати, яка буде зарахована на баланс провайдера.
 3. Ввести параметри картки (платіжні реквізити).

Варто зазначити, що перераховані кроки можна пропустити, якщо здійснювати платежі через особистий кабінет в системі Портмоне за допомогою шаблонів. Останні доступні зареєстрованим користувачам.

Як створити шаблон?

Після реєстрації на сайті варто перейти до особистого кабінету, а точніше в розділ «Шаблони». Далі необхідно слідувати простій інструкції:

 • Переходимо до додавання нового рахунку.
 • Обираємо регіон та категорію «Інтернет» в каталозі послуг.
 • В переліку провайдерів обираємо Rusanovka-Net.
 • Вказуємо особисті дані, а також коментар до шаблону.

Ви також можете додати картку в розділі «Платіжні картки», щоб не вводити її реквізити під час наступної оплати. Додатково зазначимо, що абонентам провайдера Русановка Нет оплата доступна за допомогою гаманця Masterpass.

Зверніть увагу: Портмоне дозволяє поповнити інтернет Русановка Нет без реєстрації. Однак зареєструвавшись в системі, ви можете використовувати всі переваги сервісу:

 1. Платежі за допомогою шаблонів.
 2. Технологію Masterpass.
 3. Можливість керувати системними сповіщеннями.
 4. Можливість працювати зі звітами.

Крім того, зареєстрованим користувачам доступний тарифний план «Місяць». В межах останнього можна сплачувати комунальні послуги, охорону, інтернет, телебачення та стаціонарну телефонію без комісії.

Також за допомогою сервісу Портмоне ви можете поповнити баланс Lifecell, Vodafone та Київстар.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна