Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Тариф "Місяць"

Послуги в межах ТП Кількість рахунків від однієї компанії* Фіксована плата за один місяць, грн
Комунальні послуги
Інтернет
Телебачення
Телефонія
Охорона
1-2 19.90
Комунальні послуги
Інтернет
Телебачення
Телефонія
Охорона
3-4 39.80**
Інші послуги Тариф
Мобільний зв’язок Без комісії*****
Переказ із картки на картку 1% + 5 грн
Погашення кредитів**** 1%, мінімум 10 грн
Оплата комунальних послуг за довільними реквізитами 1.5% + 3 грн
Оплата послуг (крім комунальних) за довільними реквізитами 2% + 4 грн
Платежі до бюджету 2%, мінімум 8 грн
Дистрибуція 0 - 2,5%***
Передплата на періодичні видання Без комісії
Страховки та подорожі 0 – 2,3%***

Особливості тарифного плану "Місяць"

  1. Немає ніяких обмежень по кількості компаній. Ви можете сплачувати рахунки за електроенергію, опалення, газ, інтернет, телебачення, телефонію і охорону власного будинку за 19.90 грн на місяць. Наприклад, Вам надійшло 7 рахунків від різних компаній: по одному рахунку від ДТЕК Київські електромережі, Київводоканалу, ГІОЦ, Укртелеком, Єврореконструкція, Воля і Тріолан – в цьому випадку ціна використання наших послуг становить всього 19.90 грн, що більш ніж втричі вигідніше оплати даних рахунків згідно нашого стандартного тарифного плану.
  2. Фіксована комісія (19.90 грн) виставляється першого числа за поточний місяць. Сплатив рахунок від компанії Портмоне, ви можете оплачувати будь-які рахунки з 5 категорій не згадуючи про комісію.
  3. Розмір фіксованої комісії розраховується на базі даних про кількість ваших рахунків за попередній місяць. Наприклад, якщо у вас було три рахунки за послуги зв’язку від ПАТ "Укртелеком", вартість обслуговування вашого тарифного плану автоматично збільшиться на 19.90 грн.

Якщо у вас залишились питання стосовно тарифного плану "Місяць", рекомендуємо звернутись в нашу службу підтримки. Наш спеціаліст більш детально розповість про переваги даного ТП.

* - для запобігання комерційного використання тарифного плану встановлено обмеження на кількість рахунків (шаблонів в особистому кабінеті користувача) від однієї компанії на рівні два рахунки на місяць (різні послуги однієї компанії розглядаються як різні рахунки від різних компаній).

** - За кожні наступні два рахунки від однієї компанії розмір фіксованої плати за один місяць збільшується на 19,90 гривень. Кількість компаній не обмежена.

*** - розмір комісії буде показано при виборі компанії.

**** - За умови погашення кредитів в розділі «Погашення кредитів».

***** - Комісія відсутня при поповненні мобільного номеру (Lifecell, Vodafone, Київстар), який вказаний в даних профіля в особистому кабінеті на сайті чи у мобільному додатку Portmone.com. Розмір комісії при поповненні інших номерів буде вказано на сторінках компаній.