Тариф "Місяць"

Послуги в межах ТП Кількість рахунків від однієї компанії* Фіксована плата за один місяць, грн
Комунальні послуги
Інтернет
Телебачення
Телефонія
Охорона
1-2 25
Комунальні послуги
Інтернет
Телебачення
Телефонія
Охорона
3-4 50**
Інші послуги Тариф
Мобільний зв’язок Без комісії*****
Переказ із картки на картку 1% + 5 грн
Погашення кредитів**** 1%, мінімум 10 грн
Оплата комунальних послуг за довільними реквізитами 1.5% + 3 грн
Оплата послуг (крім комунальних) за довільними реквізитами 2% + 4 грн
Платежі до бюджету 2%, мінімум 8 грн
Дистрибуція 0 - 2,5%***
Передплата на періодичні видання Без комісії
Страховки та подорожі 0 – 2,3%***

Особливості тарифного плану "Місяць"

  1. Немає ніяких обмежень по кількості компаній. Ви можете сплачувати рахунки за електроенергію, опалення, газ, інтернет, телебачення, телефонію і охорону власного будинку за 25 грн на місяць. Наприклад, Вам надійшло 7 рахунків від різних компаній: по одному рахунку від ДТЕК Київські електромережі, Київводоканалу, ГІОЦ, Укртелеком, Єврореконструкція, Воля і Тріолан – в цьому випадку ціна використання наших послуг становить всього 25 грн, що більш ніж втричі вигідніше оплати даних рахунків згідно з нашим стандартним тарифним планом.
  2. Фіксована комісія (25 грн) виставляється першого числа за поточний місяць. Сплативши рахунок від компанії Портмоне, ви можете оплачувати будь-які рахунки з 5 категорій, не згадуючи про комісію.
  3. Розмір фіксованої комісії розраховується на базі даних про кількість ваших рахунків за попередній місяць. Наприклад, якщо у вас було три рахунки за послуги зв’язку від ПАТ "Укртелеком", вартість обслуговування вашого тарифного плану автоматично збільшиться на 25 грн.

Якщо у вас залишились питання стосовно тарифного плану "Місяць", рекомендуємо звернутись в нашу службу підтримки. Наш спеціаліст більш детально розповість про переваги даного ТП.

* - для запобігання комерційного використання тарифного плану встановлено обмеження на кількість рахунків (шаблонів в особистому кабінеті користувача) від однієї компанії на рівні два рахунки на місяць в межах 25 грн (різні послуги однієї компанії розглядаються як різні рахунки від різних компаній).

** - За кожні наступні два рахунки від однієї компанії розмір фіксованої плати за один місяць збільшується на 25 гривень. Кількість компаній не обмежена.

*** - розмір комісії буде показано при виборі компанії.

**** - За умови погашення кредитів в розділі «Погашення кредитів».

***** - Комісія відсутня при поповненні мобільного номеру (Lifecell, Vodafone, Київстар), який вказаний в даних профіля в особистому кабінеті на сайті чи у мобільному додатку Portmone.com. Розмір комісії при поповненні інших номерів буде вказано на сторінках компаній.