Місто-ТБ

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Без комісії
Введите последние 5 цифр с номера вашей квитанции. Тел. для справок 220-86-56. Адрес: Киев, ул. Горького 47, оф.1

Також сплачують послуги

Поповнити Місто ТВ без комісії карткою Ощадбанку, Приватбанку, Райффайзен Банку Аваль, OTP Банку та будь-якого іншого банку України можна на сайті portmone.com. Для цього достатньо мати доступ до кредитних коштів або позитивний залишок власних грошових коштів на балансі.

Як поповнити баланс Місто ТВ карткою?

Щоб оплатити телебачення онлайн достатньо:

  • Ввести номер договору;
  • В полі «Сума до сплати» вказати суму, яку ви бажаєте зарахувати на баланс провайдера;
  • Ввести реквізити картки та підтвердити транзакцію.

Якщо ви не бажаєте вводити номер та термін дії картки під час кожної операції, рекомендуємо вам зареєструватись в системі Портмоне та додати інформацію про неї в особистому кабінеті в розділі «Платіжні картки». Щоб не вводити CVV2/CVC2 код використовуйте гаманець Masterpass, абонентам Місто ТВ оплата таким чином також доступна.

Як оплатити телебачення через шаблон?

Зареєстрований користувач також може налаштувати оплату рахунків за допомогою спеціальних шаблонів. Так, щоб створити шаблон, який дозволяє оплатити Місто ТБ потрібно:

  • В розділі «Шаблони» перейти до додавання рахунку;
  • Обрати регіон та категорію «Телебачення» в каталозі послуг;
  • Відмітити Місто ТВ в переліку компаній;
  • Заповнити особисту інформацію;
  • Зберегти шаблон.

Після цього ви зможете здійснювати транзакцію в декілька кліків. Якщо ви бажаєте отримувати сповіщення про надходження нових рахунків через SMS чи e-mail, активуйте відповідні опції в розділі «Особисті дані».

Тарифи

Портмоне не впливає на діючі тарифи постачальника послуг. Сплатити телебачення Місто ТВ можна без комісії, проте суму до сплати визначає безпосередньо ваш провайдер. Якщо у вас виникли запитання, стосовно суми до сплати, рекомендуємо звернутись до підтримки вказаної організації.

Окрім телебачення, використовуючи Портмоне можна сплатити інтернет, стаціонарну телефонію, комунальні послуги будь-якого КП України, переказати кошти, оформити поліс страхування та навіть сплатити податки. Ознайомитись з усіма можливостями системи ви зможете після реєстрації.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна