KyivLink — поповнити інтернет

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.8%, не менше 2 грн.

KyivLink — локальний інтернет-провайдер, що надає послуги широкосмугового доступу в інтернет для жителів Києва та Київської області. Компанія представлена на ринку з 2012 року і наразі має більше 15000 користувачів, серед яких не тільки населення, а й представники бізнесу.
Крім доступі в інтернет, провайдер пропонує:

 • доступ до цифрового телебачення;
 • віртуальні сервери;
 • реєстрацію доменних імен;
 • послуги LIR RIPE;
 • відеоспостереження;
 • побудову ІТ іінфраструктури.

Компанія постійно працює над покращенням рівня сервісу та пропонує своїм абонентам вигідні тарифи та різноманітні акції. Якщо ви шукаєте спосіб як здійснити оплату KyivLink онлайн, тоді обов'язково скористайтесь послугами сервісу Portmone.

Заплатити за інтернет KyivLink через Portmone

Використовуючи Портмоне, можна швидко поповнити KyivLink. Для цього потрібно здійснити декілька дій:

 1. Увійдіть до каталогу та виберіть категорію “Інтернет”.
 2. Знайдіть компанію “KyivLink” через пошук або у списку доступних інтернет-провайдерів, попередньо вибравши регіон “Київ”.
 3. Вкажіть № особового рахунку та суму, яку плануєте внести на баланс провайдера. Натисніть “Оплатити”.
 4. Заповніть платіжні дані (№ банківської картки, термін її дії та захисний код) та email.
 5. Проведіть оплату.

Рахунок провайдера буде поповнено протягом декількох хвилин, після чого ви отримаєте на свою пошту лист з електронною квитанцією. При бажанні, її можна роздрукувати чи зберегти на свій смартфон чи комп'ютер.
Якщо оплата здійснювалась авторизованим в системі користувачем, після оплати платіж можна буде зберегти як шаблон, що пришвидшить поповнення балансу провайдера в майбутньому. Крім того, сервіс дозволяє створювати нагадування та налаштовувати автоматичну оплату рахунків.

Як оплатити KyivLink без комісії

KyivLink оплата онлайн через Портмоне передбачає сплату комісії, що складає 1,8% від суми поповнення (мінімально 2 грн). При цьому сервіс дозволяє заощаджувати на комісії. Для цього потрібно:

 • зареєструватися та увійти до особистого кабінету;
 • перейти до налаштувань та вибрати “Підписка”;
 • підключити пакет “Місяць”.

Надалі ви зможете здійснювати онлайн оплату комуналки, послуг інтернет-провайдерів, охорони, телефонії і ТБ, не сплачуючи комісію.
Також зареєстровані користувачі можуть отримувати бонусні бали за запрошених друзів та оплати з кешбеком, а потім використовувати накопичені бали для сплати комісії, оплати пакету “Місяць” чи просто вивести на свій мобільний рахунок.

Переваги використання сервісу Портмоне

Portmone — зручний та функціональний сервіс онлайн платежів, за допомогою якого можна не лише заплатити за інтернет KyivLink, а також:

Якщо ви ще не користувались послугами Портмоне — настав час це виправити та впевнитись, що оплати через інтернет можуть бути не тільки зручними, а й максимально безпечними.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна