IPnet

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Сервіс portmone.com одним з перших надав можливість поповнити IPnet в режимі онлайн карткою будь-якого українського банку. Для здійснення успішної операції користувачу достатньо мати позитивний залишок грошових коштів на картці, а про все інше подбає Портмоне.

Як заплатити за інтернет IPNet?

Для того щоб поповнити інтернет онлайн потрібно слідувати простій інструкції:

  1. Вказати номер договору з інтернет-провайдером.
  2. Вказати суму, яка буде зарахована на баланс IPnet (оплатити послугу можна після натискання на відповідну кнопку).

На сторінці сплати необхідно вказати реквізити вашого платіжного інструменту (термін дії та номер картки, код CVV2/CVC2). Варто зазначити, що поповнити Айпінет можна будь-якою карткою Visa, Mastercard і ПРОСТІР.

Поповнення інтернету через шаблон

Користувачі Портмоне можуть оплачувати інтернет Айпінет (ІПнет), а також послуги будь-якого іншого інтернет-провайдеру без реєстрації. Однак, зареєструвавшись в системі, клієнт отримує низку відчутних переваг, однією з яких є можливість оплачувати рахунки за допомогою шаблонів.

Для створення шаблону потрібно здійснити декілька дій:

  1. Увійти в особистий кабінет на сайті portmone.com.
  2. В розділі «Шаблони» натиснути на кнопку «Додати рахунок».
  3. В категорії «Інтернет» обрати відповідну компанію (IPnet в даному випадку).

Після цього ви зможете заплатити за інтернет в розділі «Поточні рахунки і баланси», а, щоб процес оплати проходив максимально швидко – рекомендуємо зберегти банківську картку в розділі «Платіжні картки». Відмітимо, що дані картки надійно зберігаються і недоступні стороннім користувачам. Ви можете додати картку будь-якого українського банку (Приватбанк, Альфа Банк, Райффайзен Банк Аваль, ОТП Банк, Ощадбанк і т.д.).

Сплачуйте рахунки без комісії

Згідно тарифній політиці Портмоне, ви можете сплачувати рахунки багатьох компаній, в тому числі IPnet без комісії. Крім поповнення балансу вашого інтернет-провайдеру, ви також можете сплатити рахунки за комунальні послуги, поповнити мобільний телефон, переказати гроші з картки на карту та сплатити будь-який рахунок за реквізитами.

Вивчити діючі тарифи більш детально можна тут.