Оплатити інтернет IPnet

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

У разі виникнення питань, щодо роботи постачальника послуг, Ви можете звернутися за телефоном:

(044) 507-05-05;

(066) 507-05-07;

(073) 507-05-07;

(098) 507-05-07

Також сплачують послуги

IPnet — один з найвідоміших провайдерів у Києві, що працює на телекомунікаційному ринку з 2001 року. Послугами оператора можуть скористатися мешканці Оболонського, Дарницького, Деснянського, Шевченківського, Солом'янського та Печерського районів столиці. Абоненти отримують доступ до інтернету на швидкості 1 Гбіт/с та цифрового телебачення IPTV, що дає можливість переглядати понад 175 каналів, зокрема у високій якості Full HD.

Найзручніший і найвигідніший спосіб оплатити «АйПіНет» — переказ необхідної суми з урахуванням тарифів провайдера через сервіс Portmone. Комісія за транзакцію не стягується.

Поповнити рахунок IPnet онлайн на Portmone

Щоб поповнити IPnet, зовсім не обов'язково йти до банку чи шукати найближчий платіжний термінал. Заплатити за телекомунікаційні послуги провайдеру можна через інтернет, навіть не виходячи з дому. Для цього знадобляться лише договір або його фото в телефоні та банківська картка з достатньою для здійснення платежу сумою коштів на рахунку або кредитному ліміті. До оплати приймаються картки VISA, MasterCard і «Простір».

Операція займає лише пару хвилин. Щоб ініціювати платіж, виконайте кілька простих дій:

 1. На сторінці оплати «АйПіНет» вкажіть номер контракту з провайдером.
 2. Введіть суму та натисніть кнопку «Оплатити».
 3. Вкажіть дані картки (16-значний номер, термін дії та CVV-код) або виберіть реквізити, збережені в особистому кабінеті, якщо здійснюєте платіж зі свого акаунту.
 4. Підтвердьте транзакцію.

Зарахування коштів на баланс абонента відбувається майже миттєво. Якщо інтернет і ТБ були відключені, а зв'язок після оплати не відновився, зв'яжіться з провайдером. Контакти доступні на вебсайті ipnet.ua.

Як поповнити інтернет IPnet через шаблон

Послуга поповнення балансу IPnet доступна без комісії всім без винятку користувачам Portmone, проте авторизовані клієнти мають більше переваг. Після реєстрації ви можете зберегти шаблон для швидкої оплати або сформувати його в профілі. Для цього необхідно здійснити такі кроки:

 1. Увійти до особистого кабінету та обрати розділ «Шаблони».
 2. Натиснути кнопку «Створити шаблон».
 3. Знайти в каталозі послуг розділ «Інтернет» і вибрати провайдера.
 4. Зазначити номер договору.
 5. Ініціювати платіж або зберегти шаблон без оплати.

Наявність шаблону дає можливість отримувати рахунки онлайн і оплачувати їх у кілька кліків. Прив'язка реквізитів користувача до профілю здійснюється в розділі «Платіжні картки». Крім того, ви можете налаштувати нагадування про необхідність сплатити рахунок або зробити списання коштів автоматичним. Ці функції ви знайдете у вкладці «Регулярні платежі».

Щоб платити без комісії не лише за інтернет і телебачення, а й за комуналку, рекомендуємо активувати тариф «Місяць». Для оплати пакету використовуйте власні кошти або гроші з бонусного рахунку, отримані за покупки в інтернеті в рамках програми Cashback.

Що робити, якщо грошей немає на рахунку

Якщо ви здійснили оплату, але гроші так і не надійшли на рахунок провайдера, зв'яжіться з підтримкою провайдера по одному з телефонів:

 • (044) 507-05-07;
 • (066) 507-05-07;
 • (073) 507-05-07;
 • (098) 507-05-07.

Для підтвердження факту оплати, надайте електронну квитанцію, що була надіслана сервісом Портмоне на ваш e-mail після обробки платежу.

Звертаємо увагу, що час зарахування коштів на розрахунковий рахунок провайдера може становити від кількох хвилин до трьох днів.

Переваги оплати інтернету IPnet через Портмоне

Послуги IPnet оплатити онлайн можна на сайті або в мобільному додатку Portmone. Зробити це можна лише за кілька хвилин, одночасно з іншими щомісячними платежами. Вибравши наш сервіс, ви отримуєте безліч переваг, зокрема можливості:

 • систематизувати та зберігати на одному ресурсі квитанції, що підтверджують оплату інтернету, ТБ та комуналки;
 • створити зручні шаблони, зберегти дані своєї картки та не вказувати їх повторно;
 • не шукати платіжні реквізити постачальника послуг, якщо він є нашим партнером — ці дані вже є в системі;
 • поповнити IPnet онлайн без комісії, а також сплатити інші послуги (наприклад, оплатити Нафтогаз, сплатити дитячий садок у Києві або виконати оплату комунальних послуг у Києві).

Дані про платника на Portmone знаходяться під надійним захистом, що відповідає вимогам міжнародного стандарту PCI DSS. У разі виникнення запитань ви можете звернутися до служби підтримки, зателефонувавши або написавши нам в онлайн-чат або месенджер. Обирайте наш сервіс, робіть платежі у два кліки та без додаткових витрат!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна