ТОВ “Хоумнет” - поповнити

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 2,3%, не менше 2 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити ТОВ “Хоумнет” через Portmone

Використовуючи сервіс Portmone, ви можете швидко і безпечно здійснити оплату інтернету ТОВ “Хоумнет” через інтернет. Для цього слід мати смартфон або компьютер, що має доступ до мережі інтернет, а також банківську картку з достатнім залишком коштів на рахунку.
Для оплати послуг інтернет-провайдера дотримуйтесь наступного алгоритму дій:

 1. Виберіть категорію “Інтернет”, вкажіть свій регіон проживання та знайдіть компанію “Хоумнет”.
 2. Впишіть номер особового рахунку та суму оплати, після чого натисніть “Оплатити”.
 3. Вкажіть ваш email і дані платіжної картки, з якої бажаєте здійснити оплату.
 4. Ще раз натисніть “Оплатити” та підтвердіть списання коштів з картки у спосіб, запропонований вашим банком.

Готово! Рахунок провайдера буде поповнено протягом 1-2 хвилин, після чого на вашу пошту надійде лист з цифровою квитанцією. Якщо ви сплачували послугу після авторизації в особистому кабінеті, квитанція також буде збережена у розділі “Архів”.
Комісія за проведення платежу — 2,3% від суми поповнення балансу, але не менше 2 грн. Авторизовані юзери можуть активувати пакет “Місяць” і не платити комісію при сплаті комунальних та послуг провайдерів, телефонії, служб охорони та ТБ.

Як дізнатися, чи пройшло поповнення інтернету ТОВ “Хоумнет” Києва

Зазвичай гроші поступають на рахунок інтернет-провайдера майже миттєво, але в деяких ситуаціях на це потрібно до трьох днів. Перевірити факт зарахування коштів на баланс провайдера можна одним із способів:

 • через персональний кабінет на сайті провайдера;
 • подзвонивши на гарячу лінію компанії.

У разі необхідності, направте співробітнику провайдера електронну квитанцію, що була надіслана на вашу електронну пошту після проведення платежу. Вона має таку ж юридичну силу, як і паперова. Крім того, ви завжди можете звернутись за консультацією до служби підтримки Portmone.

Додаткові можливості при реєстрації на Портмоне

Поповнити ТОВ “Хоумнет” онлайн можуть як авторизовані, так і неавторизовані користувачі Portmone. Проте ми радимо витратити 2 хвилини на реєстрацію, що зробить користування сервісом ще більш швидким і комфортним. Після реєстрації ви зможете:

 • персоналізувати кабінет користувача;
 • зберігати платіжні дані і квитанції;
 • передавати показники лічильників;
 • отримувати кешбек при оплаті деяких послуг та сервісів;
 • заощаджувати на комісії, активувавши пакет “Місяць”;
 • переглядати статистику витрат та багато іншого.

Використовуючи Портмоне ви можете здійснити переказ грошей з картки на картку, взяти кредит онлайн, поповнити мобілку, оплатити комунальні платежі онлайн та ще тисячі різних послуг.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна