Елан Інет та Елан ТБ - поповнити

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2%, не менше 2 грн.

Потрібно сплатити Елан Інет, але немає бажання шукати платіжний термінал чи стояти в черзі до каси банку? Використовуючи сервіс Portmone, заплатити за доступ до інтернету та кабельне телебачення від Ілан можна не виходячи з дому. Єдине, що для цього знадобиться — телефон або ПК, підключений до мережі Інтернет, а також платіжна картка з позитивним балансом коштів.

Елан Інет та Елан кабельне телебачення в Одесі

"Елан" — надійний постачальник телекомунікаційних послуг у місті Одеса та Одеській області, який веде свою діяльність з 1990 року. На сьогоднішній день провайдер надає доступ до кабельного та цифрового ТБ, а також високошвидкісної мережі інтернет та інтернет-телебачення як для фізичних, так і юридичних осіб.

Список доступних опцій і послуг постійно розширюється, а їх характеристики — покращуються, що дозволяє задовольняти потреби користувачів, які постійно зростають.

Як поповнити Елан Інет через сервіс Portmone

За допомогою сервісу Портмоне можна не лише поповнити рахунок за інтернет Елан, але й сплатити за кабельне. Для цього потрібно виконати низку нескладних дій:

  1. У “Каталозі послуг” потрібно перейти до підрозділу “Інтернет”.
  2. Вказати регіон свого проживання та в переліку запропонованих компаній знайти ELAN (інтернет), або знайти необхідну компанію за допомогою пошуку.
  3. Ввести № договору (лицьовий рахунок), після чого натиснути "Оплатити".
  4. Вказати свій email та дані банківської картки (номер, термін дії, та CVV/CVC код). Авторизовані користувачі можуть просто вибрати одну з раніше використаних карток.
  5. Ввести суму до оплати та ще раз натиснути “Оплатити”.
  6. Підтвердити списання коштів.

Відразу після оплати на ваш емейл прийде повідомлення про успішну оплату та електронну квитанцію. Зареєстровані користувачі можуть знайти квитанцію в персональному кабінеті, звідки її завжди можна завантажити на свій ПК або смартфон, або роздрукувати. Крім цього, вони мають можливість створювати шаблони майбутніх оплат і нагадування, а також налаштовувати автоматичну оплату послуг та сервісів у чітко вказану дату.

Як здійснити оплату Elaninet без комісії

При оплаті Елан Інет стягується комісія у розмірі 1,5% від суми платежу, але не може бути менше 2 грн. Щоб платити за інтернет та телебачення без комісії, необхідно зареєструватися в системі Портмоне та підключити тариф “Місяць”. Після цього без комісії також можна:

Використання тарифу “Місяць” дозволяє економити до 40% на комісії, що вкрай актуально при оплаті великої кількості рахунків. Звертаємо увагу, що при оплаті за Теплопостачання міста Одеси комісія стягується навіть при використанні пакету “Місяць”.

Коли надійдуть кошти на рахунок

Процес поповнення Елан інтернет через сервіс онлайн платежів Portmone.com займає лише кілька хвилин, після чого кошти практично моментально зараховуються на рахунок провайдера. Перевірити факт надходження коштів можна одним із способів:

  • авторизувавшись в особистому кабінеті на сайті elaninet.com;
  • зателефонувавши до абонентського відділу, телефони якого представлені на сайті провайдера у розділі “Контакти”.

За необхідності надання квитанції про оплату, її завжди можна знайти у своїй поштовій скриньці або завантажити з персонального кабінету Портмоне.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна