Домонет (Domonet) - оплатити інтернет та ТБ

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2%, не менше 2 грн.

Також сплачують послуги

Домонет — український провайдер, який надає послуги доступу до високошвидкісного Інтернету (максимальна швидкість до 1000 Мб/сек), а також цифровому телебаченню. Компанія представлена більш ніж у 15 містах України, найбільші серед яких: Київ, Одеса, Харків, Вінниця та Дніпро. Стати абонентом Domonet можуть як мешканці багатоквартирних, так і приватних будинків. У першому випадку використовується технологія ETHERNET, а в другому GPON.

Провайдер пропонує вигідні тарифи та постійно працює над створенням передових підходів до обслуговування клієнтів. Домонет став першим інтернет-провайдером, який запропонував своїм користувачам особистий кабінет у месенджері. На окрему увагу заслуговує програма лояльності, що дозволяє отримувати кешбек до 20% від вартості тарифу при своєчасній оплаті послуг, а також програма “Приведи друга”, в рамках якої абонент та його друг отримує 2 місяці безкоштовного обслуговування.

Найпростіший і надійніший спосіб оплати онлайн Домонет — через сервіс Portmone.com. Для цього знадобиться лише декілька хвилин, комп'ютер чи смартфон, а також платіжна картка з позитивним залишком коштів на балансі.

Як поповнити Домонет онлайн на Portmone

Щоб поповнити картку Domonet за допомогою сервісу Портмоне необхідно:

 1. Знайти у “Каталозі послуг” розділ “Інтернет”.
 2. Вказати свій регіон проживання та знайти “Домонет” у переліку запропонованих провайдерів, або скористатися вбудованим пошуком.
 3. Ввести номер договору (лицьовий рахунок), адресу, ПІБ та суму оплати.
 4. Вказати дані банківської картки (номер, термін дії та CVV/CVC-код) та email.
 5. Підтвердити списання коштів у спосіб, який буде запропонований вашим банком.

Після проведення платежу кошти протягом декількох хвилин зараховуються на рахунок провайдера. У поодиноких випадках на це може знадобитися від 1 до 3 робочих днів.

Як дізнатися чи пройшла оплата Домонет

Щоб підтвердити, чи пройшла оплата за інтернет чи ТБ, можна скористатися одним із способів:

 • перевірити баланс свого рахунку через власний кабінет на сайті провайдера;
 • звернутися до служби підтримки провайдера за телефоном 0-800-501-011 (дзвінки безкоштовні).

Якщо під час спілкування зі службою підтримки вас попросять надати квитанцію, яка підтверджує оплату, її можна знайти у своїй скриньці електронної пошти, адреса якої була вказана під час оплати. Зареєстровані користувачі Портмоне також можуть знайти та завантажити її через особистий кабінет.

Чому варто сплатити Домонет через Portmone

Ми забезпечуємо високу швидкість проведення платежів, безпеку даних і мінімальні комісії. Більше того, авторизовані користувачі отримують додаткові можливості:

 • автоматичне отримання рахунків;
 • налаштування нагадувань та автоплатежів;
 • можливість створення шаблонів;
 • персоналізацію особистого кабінету;
 • доступ до статистики оплат;
 • отримання кешбеку.

Сервіс Portmone дозволяє не тільки поповнити Домонет, але й здійснити грошовий переказ з картки на картку, оплатити комуналку, заплатити за телефонію та охорону, сплатити податки та багато іншого.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна