ДАТАГРУП

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Без комісії

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка:

Онлайн-сервіс Portmone.com пропонує своїм користувачам возможнос оплати Датагруп інтернет. Це дозволяє уникнути необхідності відвідування відділень фінансових установ або пошуку автоматів самообслуговування з прийому платежів. Крім можливості оплати послуг провайдерів і комунальних послуг (за світло, воду, газ та інше) сервіс надає можливість поповнення мобільного телефону, здійснення миттєвих переказів з картки на картку, оплати податків та інших відрахувань до державного бюджету. З недавніх пір з'явилася можливість покупки туристичного поліса страхування і поліса ОСАЦВ.

Як оплатити інтернет ДАТАГРУП?

Процедура поповнення Датагруп рахунку максимально проста і зрозуміла. Для цього необхідно:

  • зайти в "Каталог послуг" на сайті або мобільному додатку Портмоне;
  • вибрати розділ "Інтернет" і з представленого списку компаній вибрати необхідну;
  • вказати номер особового рахунку та суму для оплати;
  • ввести дані банківської картки, з якої буде знято суму платежу, а також вказати свій email - необхідний для доставки електронної квитанції;
  • підтвердити платіж.

Важлива умова: на картці не повинно стояти заборон на виконання онлайн платежів, а також повинен бути позитивний баланс грошових коштів, достатній для оплати послуги. В іншому випадку система поверне помилку і оплата Датагруп виконана не буде.

Дізнатися величину комісії по кожному окремому виду транзакцій можна безпосередньо на сторінці оплати або в розділі "Тарифи".

Переваги використання Portmone

  • можливість оплати послуг онлайн, а значить, зовсім неважливо, перебуваєте ви в Дніпрі, Києві чи будь-якому іншому місті світу;
  • мінімальні комісії, а то і повна її відсутність;
  • постійно розширюється перелік послуг і можливостей;
  • можливість створення Автоплатеж і шаблонів (тільки для зареєстрованих користувачів) і т.п.
Також на сайті або в додатку Portmone в будь-який час можна поповнити Vodafone або рахунок будь-якого іншого мобільного оператора України.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна