ДАТАГРУП

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Онлайн-сервіс Portmone.com пропонує своїм користувачам возможнос оплати Датагруп інтернет. Це дозволяє уникнути необхідності відвідування відділень фінансових установ або пошуку автоматів самообслуговування з прийому платежів. Крім можливості оплати послуг провайдерів і комунальних послуг (за світло, воду, газ та інше) сервіс надає можливість поповнення мобільного телефону, здійснення миттєвих переказів з картки на картку, оплати податків та інших відрахувань до державного бюджету. З недавніх пір з'явилася можливість покупки туристичного поліса страхування і поліса ОСАЦВ.

Як оплатити інтернет ДАТАГРУП?

Процедура поповнення Датагруп рахунку максимально проста і зрозуміла. Для цього необхідно:

  • зайти в "Каталог послуг" на сайті або мобільному додатку Портмоне;
  • вибрати розділ "Інтернет" і з представленого списку компаній вибрати необхідну;
  • вказати номер особового рахунку та суму для оплати;
  • ввести дані банківської картки, з якої буде знято суму платежу, а також вказати свій email - необхідний для доставки електронної квитанції;
  • підтвердити платіж.

Важлива умова: на картці не повинно стояти заборон на виконання онлайн платежів, а також повинен бути позитивний баланс грошових коштів, достатній для оплати послуги. В іншому випадку система поверне помилку і оплата Датагруп виконана не буде.

Дізнатися величину комісії по кожному окремому виду транзакцій можна безпосередньо на сторінці оплати або в розділі "Тарифи".

Переваги використання Portmone

  • можливість оплати послуг онлайн, а значить, зовсім неважливо, перебуваєте ви в Дніпрі, Києві чи будь-якому іншому місті світу;
  • мінімальні комісії, а то і повна її відсутність;
  • постійно розширюється перелік послуг і можливостей;
  • можливість створення Автоплатеж і шаблонів (тільки для зареєстрованих користувачів) і т.п.
Також на сайті або в додатку Portmone в будь-який час можна поповнити Vodafone або рахунок будь-якого іншого мобільного оператора України.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна