Поповнити інтернет Колумбус (Біттернет)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2%, не менше 2 грн.

Також сплачують послуги

Колумбус (Columbus) — надійний інтернет-провайдер, що надає послуги на території м.Тернопіль, а також Тернопільської та Хмельницької областей. Основний напрямок діяльності організації – надання високошвидкісного доступу до мережі інтернет (до 1 Гб/сек), аналогове та цифрове, а також HD- та інтерактивне ТБ. Компанія постійно розвивається, щоб максимально задовольняти потреби своїх користувачів та надавати найвищий рівень сервісу.

Найпростіший і найшвидший спосіб поповнити інтернет Колумбус через карточку — скористатися онлайн-платіжним сервісом Portmone.com.

Оплата Біттернет онлайн на Portmone

Поповнити Біттернет онлайн можна через браузер за допомогою комп'ютера або мобільний додаток Portmone зі свого смартфона. Для цього знадобиться платіжна картка Visa, Mastercard або НПС “Простір”, а також декілька хвилин вільного часу. Щоб зробити оплату карткою, потрібно виконати кілька дій:

 1. Знайти компанію Біттернет (Columbus) у “Каталозі послуг”, розділ “Інтернет”.
 2. Вказати номер особового рахунку, адресу, ПІБ платника, суму платежу та натиснути кнопку “Сплатити”.
 3. Ввести свій email та дані картки для оплати. Зареєстрованим користувачам достатньо обрати картку із раніше збережених.
 4. Повторно натиснути “Оплатити” та підтвердити списання коштів, запропонованим вашим банком способом.

Після здійснення оплати на вказаний email прийде лист з електронною квитанцією, що підтверджує факт сплати послуги. Зареєстровані користувачі Portmone також зможуть знайти квитанцію в особистому кабінеті, звідки її можна завантажити на свій ПК або смартфон, або роздрукувати.

Як оплатити інтернет Колумбус без реєстрації

Portmone.com дозволяє зробити поповнення Біттернет через інтернет, а також оплатити низку інших послуг не реєструючись та не авторизуючись у системі. Але ми рекомендуємо пройти просту процедуру реєстрації, щоб отримати низку додаткових можливостей, а саме:

 • перегляд історії платежів та відстеження витрат;
 • зберігання платіжних даних;
 • створення шаблонів та нагадувань;
 • налаштування автоматичних платежів у зазначену дату;
 • отримання кешбеку.

Крім того, зареєстровані користувачі отримують можливість персоналізації особистого кабінету, що робить використання сервісу ще більш простим та комфортним.

Оплата Колумбус без комісії через Портмоне

При оплаті Біттернет сервіс Portmone стягує комісію у розмірі 2% від суми платежу, але не менше ніж 2 грн. Якщо ви бажаєте платити за інтернет без комісії, необхідно зареєструватися в системі та підключити тариф “Місяць”, що також дозволить економити на комісії при оплаті послуг:

Також користувачі платіжного сервісу можуть купувати залізничні та автобусні квитки, сплачувати податки, поповнювати мобільний телефон, погашати заборгованість за кредитами та переказувати гроші з однієї картки на іншу.

Як дізнатися чи пройшла оплата Колумбус м. Тернопіль

Якщо після здійснення оплати Колумбус онлайн вам потрібно перевірити чи пройшов платіж, це можна зробити одним із способів:

 • через персональний кабінет на сайті columbus.te.ua;
 • зателефонувавши у службу підтримки провайдера;
 • особисто звернувшись до офісу постачальника послуги.

Якщо вас просять надати документи, що засвідчують факт проведення платежу — надайте електронну квитанцію, що була надіслана на ваш email сервісом Portmone після здійснення транзакції.

Автоплатіж — зручна функція поповнення рахунку Біттернет

Якщо ви постійно забуваєте оплатити Колумбус онлайн чи бажаєте заощадити свій час, тоді скористайтесь функцією “автоплатіж”, що доступна для всіх зареєстрованих користувачів сервісу Портмоне. Для активації послуги, спочатку потрібно створити шаблон:

 • зареєструйтесь в системі або авторизуйтесь в особистому кабінеті;
 • перейдіть до розділу “Шаблони” та створіть шаблон, натиснувши відповідну кнопку;
 • виберіть потрібну послугу та компанію, після чого вкажіть необхідні реквізити та персональні дані;
 • збережіть шаблон.

Після створення шаблону у вас з'явиться можливість налаштувати автоплатіж, після активації якого система самостійно буде здійснювати поповнення балансу провайдера на необхідну суму у вказану дату.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна