Колумбус (Біттернет) - поповнити інтернет

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 2%, не менше 2 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Колумбус (Columbus) — надійний інтернет-провайдер, що надає послуги на території м.Тернопіль, а також Тернопільської та Хмельницької областей. Основний напрямок діяльності організації – надання високошвидкісного доступу до мережі інтернет (до 1 Гб/сек), аналогове та цифрове, а також HD- та інтерактивне ТБ. Компанія постійно розвивається, щоб максимально задовольняти потреби своїх користувачів та надавати найвищий рівень сервісу.

Найпростіший і найшвидший спосіб поповнити інтернет Колумбус через карточку — скористатися онлайн-платіжним сервісом Portmone.com.

Як оплатити Колумбус (Біттернет) на Portmone

Поповнити Біттернет онлайн можна через браузер за допомогою комп'ютера або мобільний додаток Portmone зі свого смартфона. Для цього знадобиться платіжна картка Visa, Mastercard або НПС “Простір”, а також декілька хвилин вільного часу. Щоб зробити оплату карткою, потрібно виконати кілька дій:

  1. Знайти компанію Біттернет (Columbus) у “Каталозі послуг”, розділ “Інтернет”.
  2. Вказати номер особового рахунку, адресу, ПІБ платника, суму платежу та натиснути кнопку “Сплатити”.
  3. Ввести свій email та дані картки для оплати. Зареєстрованим користувачам достатньо обрати картку із раніше збережених.
  4. Повторно натиснути “Оплатити” та підтвердити списання коштів, запропонованим вашим банком способом.

Після здійснення оплати на вказаний email прийде лист з електронною квитанцією, що підтверджує факт сплати послуги. Зареєстровані користувачі Portmone також зможуть знайти квитанцію в особистому кабінеті, звідки її можна завантажити на свій ПК або смартфон, або роздрукувати.

Чи можна поповнити Колумбус (Біттернет) без реєстрації

Portmone.com дозволяє зробити поповнення Біттернет через інтернет, а також оплатити низку інших послуг не реєструючись та не авторизуючись у системі. Але ми рекомендуємо пройти просту процедуру реєстрації, щоб отримати низку додаткових можливостей, а саме:

  • перегляд історії платежів та відстеження витрат;
  • зберігання платіжних даних;
  • створення шаблонів та нагадувань;
  • налаштування автоматичних платежів у зазначену дату;
  • отримання кешбеку.

Крім того, зареєстровані користувачі отримують можливість персоналізації особистого кабінету, що робить використання сервісу ще більш простим та комфортним.

Як зробити оплату Колумбус без комісії у Тернополі

При оплаті Біттернет сервіс Portmone стягує комісію у розмірі 2% від суми платежу, але не менше ніж 2 грн. Якщо ви бажаєте платити за інтернет без комісії, необхідно зареєструватися в системі та підключити тариф “Місяць”, що також дозволить економити на комісії при оплаті послуг:

Також користувачі платіжного сервісу можуть купувати залізничні та автобусні квитки, сплачувати податки, поповнювати мобільний телефон, погашати заборгованість за кредитами та переказувати гроші з однієї картки на іншу.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна