Поповнення карти тернополянина (Файна карта)

Комісія 1.8%, не менше 3 грн.
Без комісії для авторизованого користувача.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка:

Кошти на картку будуть зараховані протягом 24-х годин від часу поповнення.

Довідки 0500400350, 0672400356

FAQ

Безготівкова оплата проїзду має безліч переваг. З транспортною карткою ви можете не перейматися, чи вистачить у вас готівки, та чи знайдеться решта у кондуктора. Головне — слідкувати, щоб на балансі залишалася потрібна кількість передплачених поїздок. Хочете поповнювати карту тернополянина в режимі онлайн і отримувати нагадування про необхідність чергової оплати? Скористайтеся послугами Portmone та відчуйте справжню вигоду.

Як сплатити за проїзд в громадському транспорті в м. Тернопіль

«Соціальна карта тернополянина» — це персоналізований чи неперсоналізований е-квиток, яким можна оплачувати проїзд в автобусах, тролейбусах і маршрутках. Після входу в транспорт потрібно надати картку кондуктору для реєстрації в ручному терміналі або піднести її до зчитувача стаціонарного валідатора та забрати надрукований квиток. Наразі діє послуга «Єдиний квиток», згідно з якою сплачувати потрібно не частіше, ніж раз на пів години, навіть за умови пересадок.

Типи е-квитків, що доступні жителям і гостям міста:

 • разовий єдиний квиток на проїзд, що реалізується в терміналах самообслуговування;
 • електронний квиток «Соціальна карта тернополянина», під час використання якого ціна проїзду буде нижчою, ніж у разі оплати готівкою;
 • учнівська та студентська «Файна карта» — надають можливість безоплатного проїзду в тролейбусах і деяких автобусах (із переліком маршрутів можна ознайомитися на «Порталі тернополянина»). Проїзд в автобусах, що працюють у звичайному режимі руху, коштує для учнів і студентів 50% від стандартного тарифу. За проїзд на маршрутних таксі учні загальноосвітніх шкіл платять 50% впродовж усього року, окрім канікул. На студентів знижка не розповсюджується;
 • пільгова картка — призначена для певних категорій громадян, зокрема пенсіонерів, осіб з інвалідністю та учасників бойових дій. Власники такої картки мають право на безоплатний проїзд в усіх типах міського громадського транспорту (у маршрутних таксі — з 10 години ранку).

Також мешканці та гості Тернополя можуть скористатися проїзним квитком «Електронний гаманець» і будь-яким пристроєм або карткою з NFC.

Що необхідно для поповнення карти тернополянина

Поповнити «Файну карту» можна в терміналах самообслуговування і спеціальних точках продажу, але якщо у вас обмаль часу, це може бути складним завданням. Набагато простіше придбати поїздки на сайті або в мобільному додатку Portmone. Для цього вам знадобиться лише банківська картка Visa/MasterCard з коштами на рахунку та пристрій з доступом до інтернету. Реєстрація необов’язкова, але вона пришвидшує процес оплати, заощаджуючи ваш час.

Щоб поповнити баланс карти тернополянина, потрібно:

 • зазначити номер е-квитка;
 • вказати суму до сплати (min — 1 грн);
 • натиснути кнопку «Оплатити»;
 • на сторінці, що відкрилася, ввести свій e-mail і реквізити платника. Авторизовані користувачі можуть обрати картку зі збережених в особистому кабінеті;
 • ініціювати транзакцію. Кошти надійдуть на рахунок протягом доби в момент валідації у транспорті, тому оплату краще здійснювати заздалегідь.

Як зробити карту тернополянина

Щоб отримати «Файну карту», варто звернутися у ЦНАП або до оператора електронних систем у місті Тернопіль. Пільгові картки оформлюються безоплатно. Для отримання учнівської, студентської або загальної карти можна скористатися онлайн-сервісом, заповнивши анкету на сайті fayna-karta.te.ua. Далі потрібно внести оплату та очікувати оформлення е-квитка. 

Через 25 робочих днів треба завітати в пункт видачі з квитанцією та пакетом документів, що підтверджують реєстрацію чи офіційне працевлаштування у Тернополі, а також наявність пільг. Існує також можливість отримання карти через 2 робочих дні з моменту подання заяви у терміновому порядку (у цьому разі вартість картки вища).

Як перевірити баланс Файної карти

Щоб дізнатися, скільки поїздок залишилося на вашому рахунку, зайдіть на «Портал тернополянина» і знайдіть кнопку «Моя карта» у верхньому правому куті. Наступним кроком потрібно вказати номер е-квитка, що складається з 9 цифр, і натиснути «Перевірити». Система надасть інформацію про карту та стан вашого балансу.

Інформація про залишок коштів на картці розміщується також у квитку, що друкується після оплати проїзду.  

Чому варто поповнити Файну карту через Portmone

Сервіс Portmone пропонує простий і зручний алгоритм поповнення карти тернополянина. Переваги такого рішення:

 • мінімальна комісія — 1% (не менше, ніж 3 грн). Авторизовані клієнти можуть розрахуватися за послуги нашого сервісу бонусними балами, отриманими за програмою Cashback;
 • можливість створити зручний шаблон, налаштувати автоплатіж або нагадування про необхідність поповнення картки тернополянина онлайн;
 • можливість робити всі потрібні фінансові операції на одній платформі або в зручному мобільному додатку, навіть не виходячи з дому, офісу чи транспорту.

Ми постійно працюємо над інтерфейсом сервісу та додаємо нові функції. Обирайте швидкі та безпечні оплати, користуйтеся Portmone!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна