Best

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка: Зверніть увагу! Компанія не надає рахунки для системи Portmone.com. Після введення і збереження Ваших реквізитів поповнити рахунок можна через меню "Поповнити баланс в компаніях".

Тут ви можете поповнити Бест карткою будь-якого банку України. Зазначимо, що до сплати крім карток Mastercard та Visa також приймаються картки національної платіжної системи ПРОСТІР. Для здійснення транзакції вам знадобиться хвилина вільного часу та позитивний залишок грошових коштів на балансі картки.

Як поповнити Best карткою?

Щоб заплатити за інтернет від компанії Бест необхідно:

1. Ввести номер договору з провайдером.

2. Вказати суму грошових коштів, яка буде зарахована на ваш баланс.

3. Ввести CVV2/CVC2 код, термін дії та 16ти-знаковий номер картки.

Якщо в процесі сплати у вас виникли труднощі з заповненням інформації, просимо вас звернутись до нашої служби підтримки для надання консультації. Крім того, банки встановлюють ліміти на здійснення операцій в інтернеті. Тому перед проведенням платежу рекомендуємо перевірити встановленні обмеження по вашій картці.

Як оплатити Бест через шаблон?

Зареєстрований в системі Портмоне користувач має низку переваг. Наприклад, абонентам компанії Бест оплата за інтернет доступна без комісії при підключенні тарифного плану «Місяць». Крім того, в особистому кабінеті можна створити шаблон для миттєвого поповнення балансу. Для цього потрібно:

1. Авторизуватись на сайті portmone.com.

2. Обрати категорію «Шаблони» в особистому кабінеті.

3. Натиснути на кнопку «Додати рахунок».

4. Вибрати рубрику «Інтернет» та відповідний регіон (Київ для абонентів зі столиці, Київську область для мешканців міст Буча, Вишгород, Гостомель, Ірпінь, Обухів, Васильків та інших населених пунктів).

5. Обрати Best в переліку компаній.

6. Заповнити особисту інформацію (номер договору).

Хочемо зазначити, що даний постачальник послуг не виставляє рахунки, тому для оплати інтернету необхідно перейти до розділу «Поточні рахунки та баланси». Щоб не вводити реквізити банківської картки під час кожної транзакції, рекомендуємо додати картку в відповідному розділі.

Сплачуйте інтернет та інші послуги в два кліки

За допомогою Портмоне ви можете не тільки поповнити інтернет Бест, але й сплатити комунальні послуги будь-якого підприємства України. Створюйте шаблони та сплачуйте електроенергію, газ, опалення, воду, телебачення та стаціонарну телефонію. Ну а якщо ви не змогли знайти необхідну вам компанію в каталозі послуг, ви завжди можете сплатити рахунок за реквізитами.

Ознайомитись з розміром комісії, а також діючими тарифними планами можна на сторінці «Тарифи».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна