АСТРА - оплата

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1%, не менше 2 грн.

Акція від Portmone та АСТРА: вигравайте місяць безоплатного інтернету в серпні! Детальніше>>

Поповнити інтернет АСТРА м.Львів

Астра (Astra)— локальний інтернет-провайдер, що надає послуги з широкосмугового доступу в інтернет у Львові та його навколишніх районах. Компанія використовує сучасні технології і постійно вдосконалює сервіс, щоб запропонувати користувачам найкращу якість і вартість послуг. Окрім доступу в інтернет, провайдер пропонує:

 • цифрове телебачення (більше 180 каналів) з можливістю відкладеного перегляду;
 • відеонагляд;
 • розумну домофонію.

Якщо вам треба провести оплату Астра, зробіть це за допомогою нашого онлайн сервісу. Для цього знадобиться пристрій, що має доступ до інтернету, і карта з достатньою кількістю коштів на рахунку.

Оплата АСТРА онлайн через сервіс Portmone

Користувачі сервісу Portmone можуть швидко і легко поповнити інтернет Астра. Для цього потрібно виконати наступну послідовність дій:

 1. Обрати розділ “Інтернет” в каталозі послуг та вказати регіон “Львів і область”.
 2. Знайти і вибрати компанію “Астра” серед запропонованих провайдерів.
 3. Вказати логін і суму оплати, після чого натиснути “Оплатити”.
 4. Ввести дані платіжної картки та дійсний емейл.
 5. Провести оплату.

Протягом 2-3 хвилин система опрацює транзакцію і направить на ваш email квитанцію, що підтверджує здійснення оплати. Якщо оплата здійснювалась після авторизації на Портмоне, квитанцію в будь-який момент часу можна буде переглянути чи зберегти на свій пристрій через особистий кабінет сервісу.

Як оплатити Астра-Нет без комісії

Оплата інтернету Астра через Портмоне передбачає сплату комісійної винагороди, що складає 1% від суми поповнення, але не менше 2 грн. Зареєстровані користувачі сервісу мають змогу активувати тариф “Місяць” і платити за інтернет, комуналку, ТВ, а також послуги телефонії і охорони без комісії.
Крім того, авторизовані користувачі можуть здійснювати оплати послуг з кешбеком і користуватись реферальною програмою, що дозволяє отримувати бонусні кошти на внутрішній рахунок Portmone, які потім можна вивести на телефон чи використати для оплати комісії на сайті.

Як поповнити інтернет ASTRA через шаблон

Якщо ви — зареєстрований користувач сервісу, то у вас є можливість створити шаблон, що дозволить оплатити ASTRA буквально в пару кліків. Для створення шаблону потрібно:

 1. Увійти до кабінету Portmone та обрати розділ “Шаблони”.
 2. Натиснути на кнопку створення шаблону та знайти провайдера “ASTRA” у розділі “Інтернет”.
 3. Вказати ваш логін і за бажанням додати коментар.
 4. Зберегти шаблон.

Тепер для поповнення рахунку інтернет-провайдера достатньо лише вибрати потрібний шаблон та ввести платіжні дані. Також ви зможете налаштувати нагадування про оплату чи активувати автоматичний платіж.

Що робити, якщо оплата інтернету AstraNet не пройшла?

Зазвичай поповнення балансу провайдера відбувається протягом декількох хвилин після здійснення оплати, але інколи на це потрібно до 3-х днів. Перевірити зарахування коштів на рахунок можна через персональний кабінет на сайті astra.in.ua. Якщо оплата інтернету Астра-Нет не пройшла — зверніться до їх служби підтримки найбільш зручним для вас способом:

 • по телефону 0-800-20-3838, 032-232-8808;
 • через чат-бот в Telegram або Viber.

Якщо вас просять надати підтвердження поповнення балансу, пред’явіть представнику компанії цифрову квитанцію, що була надіслана вам після проведення оплати через Портмоне.

Переваги використання Портмоне

Користувачі сервісу мають змогу оплачувати тисячі послуг через сайт або мобільний додаток Portmone, витрачаючи мінімум часу. Наприклад:

Якщо ви ще не використовували наш сервіс для оплати послуг — саме час це виправити і впевнитись, що це потребую мінімум часу, а також зручно і безпечно.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна