Львівтеплоенерго - оплатити онлайн

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Також сплачують послуги

ЛМКП “Львівтеплоенерго” — це Львівське міське комунальне підприємство, що займається виробництвом, транспортуванням та постачанням теплової енергії та гарячої води. Крім того організація надає такі послуги, як:

  • повірка теплових, а також лічильників води (як гарячої, так і холодної);
  • обслуговування котелень та інших суміжних об'єктів;
  • проектування та обслуговування мереж теплопостачання і котелень;
  • видача техумов;
  • технічний нагляд за будівництвом теплових мереж.

Клієнти компанії — населення та підприємства різних форм власності, що розташовані і Львові та інших населених пунктах Львівської області.

Якщо ви знаходитись в пошуку, де можна здійснити оплату за опалення в Львівтеплоенерго онлайн, тоді скористайтесь платіжним сервісом Portmone.

Оплата за опалення в Львівтеплоенерго через Portmone

Користуючись Портмоне, ви можете оплатити Львівтеплоенерго через інтернет всього в декілька кліків. Для цього необхідно:

  1. Перейти у розділ “Комунальні послуги” та знайти ЛМКП “Львівтеплоенерго” у списку постачальників послуг, попередньо вибравши свій регіон.
  2. Вписати номер особового рахунку та перейти до оплати, натиснувши “Оплатити”.
  3. Вписати суму, дані банківської картки, з якої плануєте здійснити платіж, та актуальний email.
  4. Провести оплату.

Платіж буде опрацьовано протягом 2 хвилин, після чого на ваш емейл прийде лист з підтвердженням проведення оплати та квитанцією.
Користувачі, що здійснюють оплату після того, авторизувалися в кабінеті Портмоне, можуть зберегти платіж в якості шаблону, а потім використовувати його для ще більш зручної та швидкої оплати. Крім того, після створення шаблону з'явиться можливість активації нагадувань, що не дозволять пропустити дату оплати.
Комісія системи складає 1,5% від суми, що вноситься, але не менше 3 гривень. При цьому сервіс дозволяє підключити пакет “Місяць” та без комісії оплачувати комуналку, послуги провайдерів, а також платити за ТБ, охорону та домашню телефонію.

Додаткові можливості сервісу Портмоне

Portmone — універсальний сервіс, що дозволяє оплатити Газмережі Львівської філії, поповнити Водафон, а також здійснити оплату штрафу за паркування у Львові та ще купу інших сервісів, при цьому не обов'язково реєструватися в системі. Але, якщо ви витратите пару хвилин і зареєструєтесь, то додатково зможете передавати дані лічильників, отримувати електронні рахунки, накопичувати бонуси за друзів та оплати з кешбеком, зберігати платіжні дані та переглядати статистику витрат, що дозволить зробити використання сервісу ще більш комфортним та швидким.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна