Поповнення картки Укргазбанк

Комісія 1%, + 5 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Щоб поповнити картку Укргазбанку не потрібно шукати банк, банкомат чи платіжний термінал. Достатньо скористатися сайтом portmone.com або одноіменним додатком для iOS і Android-пристроїв. Сервіс поповнення доступний цілодобово з будь-якого місця світу. Обов’язкова умова для здійснення платежу – наявність інтернету.

Як поповнити картку Укргазбанку?

Переказати гроші з картки на картку може як зареєстрований, так і анонімний користувач системи. Так, щоб поповнити картку Укргазбанку онлайн, потрібно:

  1. Відкрити цей сервіс у розділі «Грошові перекази» в каталозі послуг.
  2. Ввести реквізити картки Укргазбанку і суму, яка буде зарахована на баланс. Під час збереження шаблону бажано залишити коментар.
  3. Ввести дані банківської картки Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР, з якої будуть списані грошові кошти.
  4. За необхідності підтвердити транзакцію. Після цього гроші будуть практично моментально зараховані на картку Укргазбанку.

Відразу після виконання операції можна завантажити квитанцію з детальною інформацією про переказ або направити її на електронну пошту. Для зручності ми рекомендуємо здійснювати платежі в особистому кабінеті. У такому разі всі квитанції зберігаються в кабінеті й завжди доступні як на сайті, так і в додатку Портмоне.

Крім того, в особистому кабінеті можна додавати реквізити платіжних карток і гаманець Masterpass для проведення переказів та платежів декількома кліками. Лише в особистому кабінеті можна створювати шаблони грошових переказів і поповнення карток. Реєстрація також дасть змогу накопичувати бонуси за платежі, використовувати промокоди і брати участь у різних акціях.

Окрім картки Укргазбанку, за допомогою Портмоне можна поповнити картки таких фінансових установ:

  • ПУМБ;
  • Райффайзен Банк Аваль;
  • ПриватБанк;
  • Креді Агріколь.

Комісія за здійснення тієї чи іншої транзакції буде відображатися безпосередньо на сторінці оплати. Також ознайомитися з умовами платежів можна в розділі «Тарифи».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна