Погашення кредиту в УНІВЕРСАЛ БАНКУ

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1%, не менше 10 грн.

Погасити кредит в Універсалбанку за номером кредитного договору в режимі онлайн можна за допомогою portmone.com. Для цього не потрібно відвідувати відділення банку, витрачати свій час на черги на заповнювати складні паперові квитанції. Все відбувається дистанційно протягом декількох хвилин. Роздивимось даний процес детальніше.

Як оплатити кредит в Універсалбанку карткою?

Погашення кредитів на Портмоне відбувається з використанням платіжної картки Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР. Щоб оплатити кредит в Універсалбанку необхідно:

  • Вказати номер розрахункового рахунку;
  • Вказати дату та номер кредитного договору;
  • Вказати ПІБ та ІПН позичальника;
  • Вказати суму до сплати.

Для здійснення оплати також необхідно ввести реквізити банківської картки, а саме код безпеки CVV, термін дії та номер картки. Зазначимо, що з боку банку-емітента можуть бути обмеження на здійснення транзакцій через інтернет. В такому випадку варто звернутись до підтримки фінансової організації для зміни встановлених лімітів.

Щоб не вводити реквізити картки щоразу під час погашення кредиту, рекомендуємо зареєструватись в системі Портмоне та додати інформацію про неї в розділі «Платіжні картки».

Вигідне погашення кредитів

Погасити споживчий кредит в Універсалбанку за допомогою portmone.com – це можливість зекономити час та грошові кошти. В першому випадку ми говоримо про відсутність черг, в другому – про низьку комісію в 1%. Крім того, погашення кредитів тут має низку переваг:

  • Не потрібно підлаштовуватись під графік роботи відділення, сервіс функціонує цілодобово;
  • Оплатити кредит можна карткою будь-якого банку;
  • В межах одного ресурсу можна сплатити фінансові зобов’язання в різних банках.

Крім погашення кредитів в Universal Bank Портмоне пропонує низку корисних сервісів. Так, тут ви можете поповнити мобільний, сплатити комунальні послуги, переказати кошти з картки на картку, оформити поліс страхування та сплатити будь-який рахунок за реквізитами. З усіма сервісами ви можете ознайомитись в розділі «Каталог послуг».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна