Погашення кредиту в Кредо Банку

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1%, не менше 10 грн.

Також сплачують послуги

Погасити кредит в Кредобанку банківською карткою в режимі онлайн можна за допомогою Портмоне. Ніяких черг та паперових квитанцій. Все швидко, безпечно та максимально зручно. Для здійснення платежу достатньо заповнити декілька рядків інформації та скористатись карткою з позитивним балансом грошових коштів.

Як погасити кредит в Кредобанку через інтернет?

Щоб оплатити кредит через portmone.com потрібно вказати наступну інформацію:

  • Номер кредитного договору;
  • Номер розрахункового рахунку;
  • ІПН та ПІБ позичальника;
  • Суму до сплати.

Після натискання на кнопку «Сплатити» необхідно ввести реквізити платіжної картки (її номер та термін дії, а також код безпеки CVV). До сплати приймаються картки Mastercard, Visa та НПС ПРОСТІР. Зазначимо, що з боку фінансової установи, яка випустила вашу картку, не повинно бути обмежень на здійснення операцій через інтернет. В іншому випадку ліміти не дозволять оплатити кредит в Кредобанку. Щоб змінити існуючі обмеження потрібно подзвонити до підтримки контактного центру банку-емітента.

Якщо ви не бажаєте вводити параметри картки щоразу під час погашення кредиту – зареєструйтесь в системі Портмоне та додайте інформацію про картку в розділі «Платіжні картки».

Портмоне дозволяє погасити споживчий кредит карткою будь-якого банку, а не тільки закладу, в якому оформлений кредитний продукт. Таким чином користувачі нашого сервісу можуть погасити фінансові зобов’язання кредитною карткою іншого банку.

Погашення кредиту з низькою комісією

Прийняв рішення погасити споживчий кредит в Кредобанку на сайті portmone.com ви отримуєте:

  1. Низьку комісію в розмірі 1%.
  2. Можливість сплатити кредит в будь-який час доби, без прив’язки до графіку роботи відділення банку.
  3. Можливість здійснити платіж за допомогою Masterpass технології.
  4. Можливість погасити кредит карткою будь-якого українського банку.

Зареєструвавшись в системі Портмоне, ви зможете зберігати квитанції в електронному вигляді в особистому кабінеті, а також створювати шаблони для швидкої оплати рахунків. Крім погашення кредитів, тут можна поповнити мобільний, сплатити комунальні послуги, переказати кошти та навіть оформити підписку на улюблений журнал. Більше про можливості сервісу ви дізнаєтесь після реєстрації в системі.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна