Підтримайте Українську Армію

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Опціональна комісія

Інструкція

Воїни ЗСУ стоять на сторожі нашої безпеки та дають гідну відсіч окупантам, не шкодуючи власного життя. Якщо ви хочете подякувати захисникам, то найпростіший спосіб зробити це — підтримати фінансово. Щоб допомогти армії, реквізити для оплати не доведеться вводити вручну. Спільно з Мінцифри та НБУ ми розробили рішення, що дозволяє перерахувати кошти всього в кілька кліків.

Грошові надходження спрямовуються на забезпечення Збройних сил України та тероборони харчуванням, засобами індивідуального захисту, медикаментами, зброєю та військовою технікою.

Як внести допомогу для ЗСУ

Матеріальна допомога армії потрібна постійно, особливо в період активних бойових дій. Підтримку військовим надають державні органи та установи, українські та закордонні волонтерські організації. Однак, щоб перемогти ворожу орду, потрібні чималі вкладення, а грошей, що виділяються з бюджету, може не вистачати.

За допомогою Portmone ви можете переказати посильну суму і підтримати наших військових. Щоб пожертвувати гроші на армію, достатньо здійснити нескладну операцію:

  1. У каталозі послуг на Portmone перейдіть у вкладку «Допомога Україні» або «Благодійність».
  2. У списку організацій виберіть Support the Ukrainian Army!
  3. Вкажіть суму та валюту платежу, натисніть кнопку «Сплатити». На сторінці введіть необхідну інформацію та ініціюйте транзакцію.

Здійснити платіж ви можете як через мобільний додаток, так і на сайті. Авторизація необов'язкова, але вона прискорює процес введення даних, тому що картку для оплати можна вибрати з-поміж збережених в особистому кабінеті.

Інші фонди захисників України

Щоб допомогти нашим воїнам, що перебувають на службі, ви також можете перерахувати гроші в такі організації:

У важкі воєнні часи підтримка армії — важливе завдання, що допоможе нашим захисникам вистояти. Навіть невелика сума наближає перемогу над ворогом. Не залишайтеся осторонь!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна