Створіть посилання для отримання переказу на картку

Запит на переказ – це ввічливий спосіб нагадати друзям або родичам про грошовий переказ для Вас.

Протягом останніх трьох років Portmone.com виграє нагороду в номінації "Кращий сервіс з переказу грошей з картки на картку" в конкурсі PaySpace Magazine Awards. Мало хто знає, але за допомогою ресурсу можна не тільки перевести, а й отримати гроші на карту онлайн. Це неймовірно зручний сервіс для тих, хто не хоче передавати реквізити своєї картки для грошового переказу і хто бажає полегшити життя відправника грошей.

Як отримати кошти на картку?

Запит на отримання грошових коштів формується в кілька кроків. Для цього необхідно:

  1. Ввести 16 цифр банківської карти отримувача.
  2. У рядку "Сума переказу" вказати суму від 1 до 25000 грн.
  3. Вказати повідомлення (необов'язковий параметр), яке буде відображатися в запиті.
  4. Натиснути на кнопку "Отримати посилання".

Сформоване посилання можна відправити в будь-який месенджер або за допомогою SMS. Відправнику досить відкрити посилання, ввести дані своєї банківської картки та підтвердити переказ.

Посилання має певний термін життя, тому якщо відправник буде затягувати з переказом, лінк доведеться сформувати повторно.

На цій же сторінці можна відправити запит на отримання грошей поштою. Для цього отримувач повинен знати e-mail відправника. Лист з посиланням на переказ грошей відправляється миттєво, тому відразу після відправлення листа відправник може переходити по посиланню і здійснювати переказ.

Сплачуйте всі рахунки онлайн

Система Portmone.com - це не тільки переказ та отримання коштів, це також найбільший небанківський сервіс онлайн-платежів. Тут можна зробити сплату комунальних послуг, поповнити мобільний, баланс інтернету або телебачення, оформити підписку на журнал і навіть оформити ОСЦПВ. Це надійний помічник у вирішенні ваших повсякденних фінансових питань. Оплати можна здійснювати як за допомогою десктопной версії сайту, так і за допомогою мобільного додатку Портмоне.

Ознайомитися з комісією сервісу можна на сторінці "Тарифи".

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна