Новопечерскі Липки (паркінг)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 1.5%, не менше 3 грн.
Для підтвердження згоди на отримання електронних рахунків через Portmone.com вам необхідно звернутись до контакт-центру компанії "Новопечерскі Липки" за телефоном 596-18-00 або по e-mail: [email protected]. В іншому випадку вам будуть надходити нульові рахунки до сплати.

Також сплачують послуги

За допомогою сервісу Портмоне ви можете сплатити паркінг Новопечерські Липки без комісії всього в два кліки. Для цього вам знадобиться картка Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР, а також декілька хвилин вільного часу.

Як оплатити паркінг онлайн?

Для цього достатньо:

  • Ввести номер договору з вашим ЖК;
  • Ввести термін дії та номер картки, а також код безпеки CVV2/CVC2.

В деяких випадках додатково знадобиться введення SMS-паролю для підтвердження оплати. Повідомлення відправляє банк-емітент.

Варто зазначити, що зі сторони вашої фінансової установи можуть бути деякі обмеження на здійснення транзакцій через інтернет. Це може стати причиною відхилення операції. Тому перед здійсненням платежу ми рекомендуємо ознайомитись з діючими лімітами і, при необхідності, зв’язатись з банком для їх зміни.

Як оплатити паркінг через шаблон?

Якщо ви не бажаєте вводити номер договору щоразу під час здійснення оплати, зареєструйтесь на сайті portmone.com та налаштуйте для цієї цілі спеціальний шаблон. Щоб створити шаблон для оплати паркінга знадобиться:

  1. Авторизуватись в системі Портмоне.
  2. В розділі «Шаблони» перейти до додавання нового рахунку.
  3. Обрати Київ в переліку регіонів та «Комунальні послуги» в каталозі послуг.
  4. Відмітити Новопечерські Липки (паркінг) в переліку КП.
  5. Вказати номер договору.

Зберігши шаблон, ви зможете сплачувати рахунок максимально швидко та зручно. Також відзначимо, що власникам паркінгу Новопечерські Липки оплата доступна за допомогою гаманця Masterpass. І в тому, і в іншому випадку сплата рахунка карткою без комісії.

Вас також може зацікавити поповнення мобільного Vodafone, Lifecell чи Київстар, переказ коштів з картки на картку та сплата податків.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна