Новопечерскі Липки

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 1.5%, не менше 3 грн.
Для підтвердження згоди на отримання електронних рахунків через Portmone.com вам необхідно звернутись до контакт-центру компанії "Новопечерскі Липки" за телефоном 596-18-00 або по e-mail: [email protected]. В іншому випадку вам будуть надходити нульові рахунки до сплати.

Також сплачують послуги

Шукаєте спосіб як оплатити Новопечерські Липки онлайн карткою Mastercard чи Visa? Спробуйте наш платіжний сервіс. Для оплати на Портмоне вам знадобиться:

  • Вказати номер договору з вашим ЖК;
  • Ввести 16ти-знаковий номер, термін дії та код безпеки CVV2/CVC2.

Сплата доступна без комісії та реєстрації, і навіть без підключення до інтернету завдяки функції сплати рахунків по телефону. Варто також зазначити, що на сайті portmone.com можна здійснити платіж карткою будь-якого банку України. Для цього зі сторони вашої фінансової установи не повинно бути ніяких обмежень на здійснення транзакцій через інтернет.

Зареєстрованим в системі Портмоне мешканцям ЖК Новопечерські Липки оплата доступна також за допомогою гаманця Masterpass. Це унікальна технологія, яка дозволяє здійснювати операції без вводу реквізитів картки.

Сплата комунальних послуг через шаблони

Сплатити рахунок Новопечерські Липки без введення особистих даних можна за допомогою шаблону. Для цього варто зареєструватись в системі Портмоне та здійснити декілька простих дій:

  1. Відкрити розділ «Шаблони» та натиснути на кнопку додавання нового рахунку.
  2. Вибрати рубрику «Комунальні послуги» та Київ в переліку регіонів.
  3. Відмітити ЖК Новопечерські Липки (також можна сплатити за паркінг).
  4. Ввести номер договору та коментар до шаблону.

Паралельно можна додати інформацію про вашу платіжну картку чи картки в однойменному розділі. Це дозволить здійснювати транзакції в декілька кліків за допомогою картки того чи іншого банку, без введення інформації про неї. В будь-який момент ви зможете відредагувати чи видалити картку з вашого особистого кабінету.

В розділі «Особисті дані» користувач може налаштувати отримання сповіщень про надходження нових рахунків за допомогою SMS чи електронних листів. Таким чином Портмоне самостійно буде казати вам, коли на ваше ім’я було виставлено рахунки зі сторони комунальних підприємств, інтернет та ТБ-провайдерів.

Як оплатити комуналку без комісії?

Сплата послуг ЖК Новопечерські Липки відбувається без комісії, як і рахунків сотень інших комунальних компаній. Однак частіше за все той чи інший сервіс має визначену вартість, більше інформації про яку можна дізнатись на сторінці «Тарифи». Якщо ви бажаєте сплачувати комунальні та інші рахунки без комісії, рекомендуємо звернути увагу на тарифний план «Місяць».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна