Ковальська-Житлосервіс

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Без комісії

Також сплачують послуги

Тут ви можете сплатити рахунок Ковальска Житлосервіс без створення особистого кабінету та проходження складної процедури реєстрації. Для оплати вам знадобиться хвилина вільного часу та платіжна картка будь-якого банку України. Варто зазначити, що Портмоне приймає до сплати картки Visa, Mastercard та НПС ПРОСТІР.

Як сплатити рахунок керуючої компанії Ковальска Житлосервіс?

Щоб оплатити комунальні рахунки вказаного постачальника послуг, необхідно:

  1. Ввести номер договору.
  2. Ввести інформацію про картку (термін дії, 16ти-знаковий номер та перевірочний код CVV2/CVC2).

Грошові кошти на баланс ТОВ Ковальска Житлосервіс надходять практично миттєво. А в якості підтвердження операції ви можете роздрукувати квитанцію відразу після здійснення оплати або скористуватись послугою доставки друкованих квитанцій (доступна тільки для зареєстрованих користувачів).

Як налаштувати сплату через шаблон?

Зареєструвавшись на сайті portmone.com ви зможете налаштувати шаблон миттєвої оплати. Для цього достатньо здійснити декілька кроків:

  1. Увійти до особистого кабінету (введіть пароль та логін).
  2. Обрати категорію «Шаблони» та натиснути на додавання рахунку.
  3. Перейти до рубрики «Комунальні послуги» та обрати Київ в переліку регіонів.
  4. В переліку комунальних підприємств обрати Ковальска Житлосервіс.
  5. Ввести номер договору та коментар для зручності, якщо ви плануєте налаштувати декілька сплат рахунків від даної компанії.

Зазначимо, що для клієнтів компанії Ковальска Житлосервіс оплата доступна також за допомогою гаманця Masterpass. Це спеціальна технологія від МПС Mastercard, інтегрована в наш платіжний сервіс. Вона дозволяє здійснювати оплати без введення реквізитів картки та CVV2/CVC2 кода.

Також підкреслимо, що Портмоне не має відношення до формування вартості послуг керуючої компанії. В даному випадку сервіс виступає в ролі посередника між клієнтами та комунальним підприємством. Тому якщо вас цікавлять поточні тарифи або питання стосовно некоректного нарахування суми в паперовій квитанції, рекомендуємо звернутись в підтримку керуючої компанії.

Які послуги можна сплатити на Портмоне?

Використовуючи Портмоне можна сплатити комунальні послуги таких компаній, як Київенерго, Київгаз, Київводоканал та тисячі інших підприємств. Крім того, якщо ви не змогли знайти необхідного вам постачальника послуг в каталозі, ви завжди можете скористуватись сервісом сплати рахунків за реквізитами.

Окрім комунальних послуг, тут ви можете поповнити свій мобільний телефон, переказати кошти з картки на картку, заплатити податки до бюджету, оформити поліс туристичного страхування та навіть передплатити те чи інше періодичне видання.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна