Покровський посад

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Також сплачують послуги

Оплатити ЖК Покровский Посад онлайн без комісії та підводних каменів можна за допомогою Портмоне. Для цього достатньо скористатись карткою НПС ПРОСТІР, Visa чи Mastercard будь-якого банку України. Здійснення транзакції не відніме в вас багато часу, а, завдяки шаблонам платежів, зареєстровані користувачі можуть оплатити рахунок всього в декілька кліків.

Як оплатити рахунок Покровский Посад карткою?

Щоб оплатити рахунок за комунальні послуги від ТОВ «Статус», достатньо вказати наступну інформацію:

  • Особовий рахунок;
  • Реквізити банківської картки.

Номер особового рахунку можна знайти в паперовій квитанції. Реквізити картки (термін дії, код безпеки CVV2/CVC2, 16 цифр на лицьовій стороні) – на її поверхні. Варто зазначити, що з боку банку-емітента можуть бути деякі обмеження на здійснення оплат в інтернеті. У такому випадку потрібно подзвонити до інформаційного центру фінансової установи. Як правило, змінити ті чи інші ліміти по картці можна в дистанційному режимі.

Якщо ви не бажаєте вводити параметри картки щоразу, коли ви вирішили заплатити за квартиру, зареєструйтесь на сайті portmone.com та додайте інформацію про вашу картку в особистому кабінеті користувача. Зробити це можна в розділі «Платіжні картки».

Як заплатити за комуналку через шаблон?

Найшвидший спосіб оплатити комунальні послуги – це налаштувати відповідні шаблони швидких платежів. Дана опція доступна виключно зареєстрованим клієнтам. Увійшовши до особистого кабінету потрібно:

  • В розділі «Шаблони» вибрати функцію створення нового рахунку;
  • В каталозі послуг вибрати рубрику «Комунальні послуги»;
  • В переліку ОСББ та комунальних компаній відмітити Покровский Посад;
  • Ввести номер ОР та зберегти шаблон.

Щоб пришвидшити процес – скористайтесь пошуком. Для цього просто введіть назву необхідної вам компанії у відповідному рядку каталогу послуг.

Зберігши шаблон, ви зможете налаштувати отримання системних сповіщень про надходження рахунків від ЖК Покровский Посад та інших ваших комунальних підприємств. Для цього відмітьте необхідні вам опції в розділі «Особисті дані». Сповіщення можна отримувати в вигляді SMS чи електронних листів.

Оплата комунальних послуг – лише один з сервісів Портмоне. Тут ви можете поповнити рахунок мобільного телефону, заплатити податки, погасити кредит, переказати кошти на іншу картку та навіть оформити поліс страхування. Оцініть всі можливості сервісу, створив особистий кабінет користувача.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна