ТОВ "НОВОБУДОВА"

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Також сплачують послуги

Будь-який користувач Портмоне може сплатити ТОВ Новобудова без комісії та реєстрації, виділив даному процесу декілька хвилин свого часу. Сплата відбувається в декілька етапів:

  1. Клієнт вводить номер особового рахунку, вказаного в паперовій квитанції в полі О/р.
  2. Після заповнює реквізити банківської картки (CVV2/CVC2 код, номер та термін дії).

Варто зазначити, що Портмоне приймає до сплати картки МПС Mastercard та Visa, а також картки НПС ПРОСТІР. При цьому обов’язковою умовою для успішної операції являється наявність позитивного залишку грошових коштів на балансі чи доступ до кредитної лінії.

Перед тим, як оплатити рахунок ТОВ Новобудова ми рекомендуємо перевірити встановлені зі сторони банку обмеження на здійснення транзакцій в мережі інтернет. Як правило, фінансові організації встановлюють деякі ліміти, які можуть створити багато незручностей для тих, хто активно сплачує рахунки в онлайн режимі.

Як оплатити ЖК Новобудова?

Зареєструвавшись на сайті portmone.com, можна сплатити комунальні послуги будь-якої компанії через інтернет в декілька кліків. Для цього в особистому кабінеті користувача варто створити відповідний шаблон і додати інформацію про банківську картку в розділ «Платіжні картки».

Щоб створити шаблон потрібно:

  1. Відкрити категорію «Шаблони» в особистому кабінеті користувача.
  2. Додати новий рахунок, натиснувши на відповідну кнопку.
  3. Вибрати Київ в переліку регіонів та рубрику «Комунальні послуги».
  4. Відмітити ТОВ Новобудова в переліку комунальних підприємств та ОСББ.
  5. Ввести дані абонента та коментар до шаблону.

Збережений шаблон буде знаходитись в однойменному розділі. В будь-який момент ви можете сплатити комунальні послуги від даної компанії через розділ «Баланси в компаніях». Крім того, Портмоне дозволяє налаштувати отримання сповіщень про надходження нових рахунків через SMS та e-mail. Таким чином система буде самостійно повідомляти вас коли в вашому кабінеті з’являться рахунки за використані комунальні послуги. Це дуже зручно для тих, хто дійсно цінує свій час.

Комунальні та інші платежі онлайн

В каталозі послуг Портмоне також можна сплатити рахунок за паркінг ТОВ Новобудова, поповнити баланс мобільного телефону, переказати кошти з картки на картку, заплатити за телебачення та інтернет, оформити страховку та навіть погасити заборгованість по кредиту. Перелік послуг нашого сервісу постійно росте, що робить його універсальним. Оцініть можливості Портмоне прямо зараз! Зареєструйтесь на сайті та додайте шаблони миттєвих сплат, щоб назавжди забути про черги та паперові квитанції.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна