Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕК» в Чернівцях

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 1.2%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Шукаєте швидкий та зручний спосіб для оплати Чернівецької обласної ЕК, тоді спробуйте платіжний онлайн сервіс portmone.com. З його поміччю оплачувати послуги енергопостачальника та інших комунальних підприємств можна буквально в два кліки. Для цього потрібно мати компьютер або смартфон, підключений до мережі Інтернет, а также активну банківську картку, емітовану будь-яким банком України.
Зазначимо, що на відміну від більшості платіжних сервісів, користуватися послугами portmone.com можуть як зареэстровані, так і не зареєстровані користувачі.

Як оплатити світло в Чернівцях?

Для оплати послуг Чернівецької обласної ЕК необхідно виконати декілька кроків:

  1. обрати одержувача (постачальника електроенергії);
  2. вказати № особового рахунку;
  3. залишити коментар (по бажанню);
  4. заповнити платіжні реквізити;
  5. вказати суму;
  6. підтвердити платіж.

Для отримання квитанції, яка засвідчує  факт оплати рахунку за світло, споживачеві необхідно вказати свій email у відповідному полі меню.

Що ще можна оплатити через portmone?

Завдяки платіжному сервісу жителі Чернівців та області також можуть сплатити послуги таких компаній як:

  • Чернігівгаз збут;
  • Чернівцітеплокомуненерго;
  • Чернівціводоканал;
  • Ремжитлосервіс та інших.

Зазначимо, що кількість компаній, послуги яких можна оплатити через portmone постійно збільшується. Але якщо потрібної компанії немає в списку, оплатити її послуги можна за довільними реквізитами.