Рівнеоблводоканал

Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити Рівнеоблводоканал можна дистанційно за допомогою Портмоне. Процес оплати відбувається в декілька етапів, а все, що знадобиться для здійснення успішної транзакції – це хвилина вільного часу та будь-яка картка Mastercard, Visa та НПС ПРОСТІР з позитивним балансом грошових коштів.

Як оплатити рахунок Рівнеоблводоканал карткою?

Щоб оплатити рахунок за воду користувачу portmone.com потрібно:

  • Вказати номер особового рахунку;
  • Ввести реквізити платіжної картки (код CVV, термін дії та номер картки).

Варто зазначити, що за допомогою Портмоне можна передавати показання лічильників. Для цього під час оплати потрібно внести корективи (вказати поточні показання) у відповідні рядки електронної платіжки. Це зручно та економить час, адже для передачі показань лічильників за воду, газ чи електроенергію вам більше не потрібно дзвонити в інформаційний центр комунального підприємства.

Окремо увагу заслуговують тарифи. Портмоне не впливає на формування цін на ті чи інші ресурси. Тому якщо у вас виникли запитання, стосовно вартості комунальних послуг, рекомендуємо дзвонити в підтримку КП.

Сплачуйте рахунки в два кліки

Зареєстрованим в системі Портмоне абонентам Рівнеоблводоканал оплата доступна в декілька кліків. Адже для них доступна можливість налаштовувати шаблони швидких розрахунків та використовувати збережені картки для оплати. Для створення шаблону знадобиться:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • В категорії «Шаблони» обрати опцію «Додати рахунок»;
  • Вказати в пошуку Рівнеоблводоканал або код ЄДРПОУ;
  • Ввести ОР та зберегти шаблон.

Після цього Портмоне самостійно буде сповіщати про надходження нових рахунків за воду за допомогою електронних листів. Відключити даний тип сповіщення чи активувати SMS-сповіщення можна в розділі «Особисті дані».

Щоб не вводити реквізити картки під час кожної оплати, рекомендуємо додати інформацію про ваш платіжний інструмент в розділі «Платіжні картки».

Окрім води, ви також можете оплатити комунальні послуги наступних компаній: Рівнегз ЗБУТ, Рівнеобленерго, Рівнетеплоенерго. Щоб оплачувати рахунки без комісії можна підключити тарифний план «Місяць». Детальну інформацію про даний ТП можна дізнатись на сторінці «Тарифи».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна