Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Київ НКС у Києві у Києві

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Щоб уникнути необхідності відвідувати відділення банку, стояти в чергах і витрачати час на пошук терміналів самообслуговування, скористайтеся послугами платіжного сервісу Portmone.com і виконуйте оплату Київ НКС онлайн. Для цього достатньо мати діючу банківську картку з позитивним балансом грошових коштів на рахунку і будь-який мобільний пристрій, що має доступ до мережі Інтернет. Сам процес оплати максимально простий і зрозумілий і не вимагає від користувача якихось особливих знань або умінь.

Крім оплати домофон Київ НКС сервіс Portmone.com дозволяє сплатити Цифрал в Києві (домофон), а також послуги інших комунальних служб міста. А якщо необхідної вам компанії немає в списку доступних, здійснити оплату дозволить платіж за вільними реквізитами.

Переваги оплати через Portmone

Використання сервісу Portmone.com має цілий ряд незаперечних переваг, серед яких:

  • постійно зростаючу кількість послуг;
  • якісна служба підтримки, яка працює в режимі 24/7;
  • мінімальні комісії, а то і їх повна відсутність;
  • максимальна безпека і захист призначених для користувача даних;
  • можливість створення шаблонів і Автоплатеж, після чого гроші автоматично списуються в зазначену дату;
  • акції та спеціальні пропозиції для зареєстрованих користувачів.

Тут же варто підкреслити, що на відміну від інших платіжних сервісів, користуватися всіма основними можливостями системи Portmone можуть як зареєстровані, так і не зареєстровані користувачі.

Так само, у Вас є можливість поповнити інтернет:

  • Укртелеком;
  • Воля;
  • Тріолан;
  • Інтертелеком і інші.

Для цього достатньо знайти цікавить провайдера в каталозі послуг, ввести номер особового рахунку / договору, вказати суму оплати і ввести дані платіжної карти.