Перший український експ. центр (опалення) у Києві

Комісія 1.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка

Увага! На дану компанію необхідно підписуватись лише тим, хто проживає за адресами: м. Київ, п-кт Червонозоряний, 6В, 6Г, 6Д, 4Ж та м. Київ, вул. Смілянська,15. Рахунок буде доставлений вiдразу пiсля реєстрацiї.

Щоб сплатити рахунок Перший Українській експертний центр, вам знадобиться картка Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР з позитивним залишком грошових коштів (власних чи кредитних), а також хвилина вільного часу. Транзакція здійснюється без комісії, а гроші на рахунок комунального підприємства зараховуються практично миттєво. Також зазначимо, що завдяки співпраці Портмоне з провідними провайдерами України, сплатити опалення онлайн можна навіть без підключення до інтернету.

Як сплатити опалення ПУЕЦ карткою?

Щоб здійснити даний платіж банківською карткою потрібно:

  1. Вказати 8 цифр номеру рахунку.
  2. Ввести CVV2/CVC2 код, термін дії та 16 цифр картки.

В деяких випадках також потрібно ввести код, отриманий за допомогою SMS для підтвердження транзакції. Зазначимо, що, як правило, зі сторони фінансової установи існують певні обмеження на здійснення операцій онлайн. Подібні ліміти можуть завадити заплатити за опалення, тому у випадку виникнення проблем ми рекомендуємо звернутись до контактного центру (номер якого можна дізнатись на картці).

Як оплатити комуналку через шаблон?

Зареєстрований в системі portmone.com користувач може сплатити опалення Перший Українській експертний центр, а також будь-які інші комунальні послуги через шаблон. Для цього потрібно:

  1. Увійти до особистого кабінету.
  2. Відкрити категорію «Шаблони» та перейти до додавання рахунку.
  3. Обрати рубрику «Комунальні послуги» в каталозі Портмоне.
  4. В переліку організацій обрати ПУЕЦ (опалення).
  5. Ввести дані абонента (8 цифр номеру рахунку можна подивитись в паперовій квитанції).

В додаток до збереженого шаблону ми рекомендуємо додати платіжну картку в однойменній рубриці. Це дозволить здійснювати платежі в декілька кліків. Також авторизований користувач може створити гаманець Masterpass для максимальної економії свого часу.

Окрім оплати рахунків ПУЕЦ вас також може зацікавити поповнення мобільного Vodafone, Lifecell та Київстар. Розмір комісії для тієї чи іншої послуги можна дізнатись на сторінці «Тарифи».