Изумрудный

Комісія 0.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити ЖК Ізумрудний за номером договору можна за допомогою portmone.com. Оплата здійснюється в дистанційному режимі, тому вам не доведеться шукати відділення банків та платіжні термінали. Все, що вам потрібно – це хвилина вільного часу та картка Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР з позитивним балансом грошових коштів.

Як заплатити за комунальні послуги в Києві?

Щоб оплатити комунальні послуги ЖК Ізумрудний потрібно:

  • Ввести номер договору;
  • Ввести параметри картки будь-якого українського банку.

Номер договору можна подивитись в паперовій квитанції від ТОВ «Житло Комфорт Сервіс» або подзвонивши в підтримку комунального підприємства.

Розмовляючи про параметри картки, мається на увазі CVV код, 16ти-знаковий номер та термін її дії. Зазначимо, що успішна транзакція можлива при відсутності обмежень на здійснення операцій через інтернет з боку банку-емітента. Ознайомитись з існуючими лімітами та змінити їх можна, звернувшись до інформаційної підтримки банку (контакти вказані на зворотній стороні картки).

Щоб заплатити за комунальні послуги в Києві з мінімальною втратою часу, рекомендуємо зареєструватись в системі Портмоне та налаштувати шаблон швидкої оплати. Останній дозволяє сплачувати рахунки без вводу особистих даних (номер договору в даному випадку). Крім того, зареєстрованим на сайті portmone.com мешканцям ЖК Ізумрудний оплата доступна за допомогою гаманця Masterpass.

Сплачуйте комуналку без комісії

Для зареєстрованих користувачів системи ми розробили тарифний план «Місяць». В межах останнього сплата комунальних послуг, рахунків за інтернет, охорону, телебачення та стаціонарну телефонію здійснюється без комісії. Отримати більше інформації про даний ТП можна на сторінці «Тарифи».

Але сплата комунальних рахунків лише одна з можливостей Портмоне. Вас також зацікавить: