Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Укртелеком (за номером о/р.) у Києві

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Без комісії
Примітка

Особовий рахунок повинен складатись із 16 цифр.

Щоб оплатити Укртелеком за номером особового рахунку, достатньо скористатись платіжною карткою будь-якого банку України з позитивним балансом грошових коштів. Крім відомих систем Visa та Mastercard, Портмоне приймає до сплати картки національної платіжної системи ПРОСТІР.

Як поповнити телефон Укртелеком карткою?

Для цього потрібно вказати наступну інформацію:

  • Особовий рахунок (він повинен складатись з 16 цифр);
  • Реквізити картки.

Номер особового рахунку можна дізнатись безпосередньо на паперовій квитанції або звернувшись на гарячу лінію постачальника послуг. А ось параметри банківської картки вказані на її поверхні. Мова про код безпеки CVV2/CVC2, термін дії та 16ти-знаковий номер.

Варто зазначити, що часом оплата Укртелеком неможлива через обмеження на здійснення транзакцій через інтернет зі сторони банку-емітента. У такому ви падку варто зв’язатись з інформаційною підтримкою фінансової установи для зміни лімітів. Як альтернатива, прибрати ті чи інші обмеження можна за допомогою вашого інтернет-банкінгу.

Автоматична оплата телефону

Portmone.com своїм зареєстрованим користувачам надає можливість оплатити рахунок Укртелеком за допомогою функції «Автоплатіж». Для її активації необхідно:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • Налаштувати шаблон, який дозволяє оплатити телефон Укртелеком онлайн в декілька кліків (розділ «Шаблони»);
  • Відкрити розділ «Автоматична оплата»;
  • Обрати раніше створений шаблон;
  • Задати параметри автоматичного поповнення (сума, тип автоплатежу, дата початку, дата кінця);
  • Обрати картку зі збережених або додати нову;
  • Зберегти автоплатіж.

В будь-який момент ви можете внести корективи чи видалити налаштований автоплатіж. Але з допомогою даної опції ви назавжди забудете про ще одну рутинну операцію.

Окрім поповнення стаціонарного телефону вас також може зацікавити: