Oriflame

При cплаті картками Райффайзен Банк - комісія 0.6 % При cплаті картками Ощадбанку - комісія 0.2 %.
При cплаті картками інших банків - комісія 1.5%.

*Увага! У період проведення технічних робіт на стороні Ощадбанку або Райффайзен банку, при здійсненні оплати може стягуватись стандартна комісія - 1.5%.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплата Oriflame на сайті Portmone.com доступна як зареєстрованим, так і анонімним користувачам. Для оплати достатньо знати номер консультанта та мати картку будь-якого банку України платіжних систем Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР. Але розглянемо даний процес детальніше.

Як оплатити косметику Оріфлейм онлайн?

Щоб оплатити замовлення від Оріфлейм потрібно здійснити декілька простих дій:

  1. В каталозі послуг перейти до розділу «Дистрибуція».
  2. Обрати компанію Oriflame в переліку компаній.
  3. Ввести номер консультанта та суму до сплати.
  4. Натиснути на кнопку «Оплатити».
  5. Вказати дані платіжної картки та підтвердити оплату.

Зазначимо, що в деяких випадках спрацьовують ліміти на здійснення транзакцій в інтернеті. Як правило, банк-емітент встановлює такі ліміти, щоб убезпечити власника картки. Для зміни обмежень потрібно звернутися до підтримки фінансової організації.

Оплата Оріфлейм для власників карток Ощадбанку та Райффайзен Банку Аваль здійснюється без комісії, для власників карток інших банків її розмір становить 1,5%. Це потрібно враховувати під час платежу, так як комісія списується окремо від суми замовлення.

Щоб не вводити дані платіжної картки під час кожної оплати, рекомендуємо зареєструватися в системі Портмоне та додати свій платіжний інструмент до розділу «Платіжні картки». В будь-який момент ви зможете видалити картку з системи або внести необхідні корективи.

Крім косметики Оріфлейм тут також можна оплатити Zepter, Avon, Mary Kay, LR Health & Beauty Systems. В деяких випадках вам знадобиться номер накладної, реквізити отримувача або інші дані для ідентифікації замовлення. Тому рекомендуємо мати контакти вашого персонального менеджера для уточнення тієї чи іншої інформації.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна