Довгостроковий кредит

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Як отримати довгостроковий кредит в Україні

До недавніх пір, якщо вам був потрібен кредит на тривалий термін, необхідно було звертатися в один із представлених в Україні банків. Для цього доводилось збирати велику кількість документів, шукати контакти колег по роботі та поручителів,

а також підтверджувати доходи. Але навіть надавши всю необхідну інформацію, ніхто не міг гарантувати вам позитивне рішення. Ситуація суттєво змінилася з приходом мікрофінансових організацій (МФО), які спочатку пропонували виключно короткострокові позики, а наразі також дозволяють взяти довгостроковий кредит. В порівнянні з банківськими позиками, кредити в МФО мають низку переваг:

 • повністю дистанційний формат оформлення;
 • мінімум вимог до позичальника;
 • висока швидкість прийняття рішення;
 • можливість отримання позики навіть позичальниками з поганою кредитною історією;
 • більш високий відсоток погодження;
 • рішення приймається без дзвінків родичам та колегам;
 • можливість оформити позику в режимі 24/7.

Однак варто пам'ятати, що обирати МФО для оформлення позики потрібно відповідально. Інакше ви можете натрапити на недобросовісного кредитора, співпраця з яким тільки погіршить ваше фінансове становище. Саме тому підбирати та оформлювати кредит краще через сервіс Портмоне, де зібрані тільки найкращі пропозиції від перевірених фінансових компаній України.

Вимоги до кандидатів на довготривалу позику

Оформити довгострокову позику в МФО може кожен бажаючий, який відповідає таким критеріям:

 • має українське громадянство та прописку;
 • вік від 18 до 65 років;
 • не має проблем із законом;
 • отримує стабільний дохід.

При цьому слід пам'ятати, що хоч мікрофінансові компанії і дозволяють отримати кредит на тривалий час, перша позика скоріш за все буде видана на термін до 30 днів. Надалі, у разі своєчасної виплати першої позики, ви зможете розраховувати на термін до 365 днів.
Щоб подати заявку потрібно мати:

 • паспорт або ID-картку;
 • ідентифікаційний номер (ІПН);
 • власний мобільний номер та платіжну картку.

Якщо ви звертаєтесь за кредитом вперше, то весь процес його оформлення займе від 25 до 35 хвилин (включаючи час на заповнення заявки та зарахування грошей на карту). При повторному зверненні для цього знадобиться менше 10 хвилин, так як вам не доведеться повторно вводити свою персональну інформацію — вона вже буде збережена в системі.
Використовуючи сервіс Portmone ви можете швидко знайти МФО, яка пропонує найвигідніші умови та термін кредитування.

Яка може бути переплата?

Всі ліцензовані МФО працюють виключно в рамках українського законодавства, яке забороняє приховувати реальну відсоткову ставку. Тому ви можете довіряти вбудованому калькулятору кредиту, який представлений на сайті кожної мікрокредитної організації.
Зазвичай онлайн кредити МФО надаються під 1-2,5% на день, тобто переплата за місяць складе від 31 до 77,5%. При цьому кредитори часто пропонують оформити першу позику на пільгових умовах — лише під 0,01%. Але така ставка діє не протягом всього періоду кредитування, тому перед оформленням уважно прочитайте умови надання кредиту та обов'язково ознайомтесь з кредитним договором.

Чим відрізняється довгостроковий кредит від звичайної позики

На відміну від короткострокової позики, кредит на довгий термін отримати на порядок важче. Це обумовлено більшими ризиками, які несе кредитор. При цьому довгострокові кредити зазвичай надаються на більш вигідних умовах, однак і перевіряти вас будуть більш прискіпливо. Тому, якщо у вас раніше були проблеми з виплатою кредитів в інших фінансових установах, можливо спочатку доведеться оформити короткострокову позику і тільки після її погашення направляти заявку на довгостроковий кредит.

Переваги кредиту на довгий термін

В той час як короткострокові позики більше підходять для людей, яким потрібна невелика сума для термінового вирішення фінансових питань, довгострокові кредити розраховані на тих, кому потрібна велика сума на довгий термін.
До переваг довгострокових кредитів можна віднести:

 1. Можливість отримати велику суму позики, що актуально для тих людей, які планують здійснити дорогу покупку, наприклад, купити б/в автомобіль чи земельну ділянку.
 2. Більш привабливу відсоткову ставку, яка зазвичай на порядок нижча, ніж в короткострокових позиках.
 3. Менший щомісячний платіж, щоб обумовлено більшим терміном повернення коштів.
 4. Можливість зафіксувати суму кредиту в гривні, що особливо актуально при збільшенні курсу на іноземну валюту.

Однак не обійшлось і без недоліка, до якого можна віднести більш детальну перевірку зі сторони кредитора — тому отримати такий кредит зможе далеко не кожен позичальник.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна