Благодійний фонд Сергія Притули

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

У складні часи, коли наші воїни самовіддано захищають Україну, одним з найактуальніших завдань стає всебічна підтримка армії. Основна мета Благодійного фонду Сергія Притули — допомога підрозділам, що дають відсіч російським загарбникам у гарячих точках. Мілітарний штаб організації забезпечує наших військових усім необхідним для успішного ведення бою та збереження їхніх життів.

Завдяки донатам тисяч людей перемога стає ближчою з кожним днем. Якщо ви бажаєте приєднатися і переказати кошти у фонд Притули, ви можете зробити це швидко та легко за допомогою сервісу Portmone.

Чим займається Благодійний фонд Сергія Притули

Коли росія захопила Крим і частину Донбасу, відомий український шоумен та актор Сергій Притула почав надавати армії приватну волонтерську допомогу. У 2020 році Сергій створив благодійний фонд.

У лютому 2022 року, коли росія розпочала повномасштабну війну, сфера діяльності організації розширилася. Було відкрито два штаби: мілітарний — для підтримки армії та гуманітарний — для надання допомоги цивільним особам. Щоб прискорити перевезення та зберігання вантажів з усього світу, фонд відкрив чотири логістичні центри в різних містах України та один у Перемишлі (Польща).

Головний офіс благодійної організації знаходиться в Києві за адресою: вул. Олеся Гончара, 65. Номер гарячої лінії фонду — +38–073–310–40–70.

Благодійний фонд Сергія Притули вирішує такі завдання:

 1. забезпечує українську армію всім необхідним;
 2. ремонтує пошкоджену російську військову техніку та передає її нашим захисникам;
 3. навчає основ тактичної медицини українських військових;
 4. підтримує військову школу, що проводить безоплатне навчання бійців;
 5. надає гуманітарну допомогу постраждалим внаслідок воєнних дій;
 6. працює над реалізацією проєкту NEST. Його місія — створення безплатних мобільних будинків для людей, житло яких було знищено в результаті обстрілів.

Кошти, переказані на рахунок фонду, використовуються для закупівлі:

 • дронів;
 • засобів зв'язку;
 • автомобілів для потреб ЗСУ;
 • БПЛА;
 • генераторів;
 • радіостанцій;
 • оптичних прожекторів;
 • бронетранспортерів та іншої техніки.

За допомогою сервісу Portmone ви можете надати посильну допомогу армії та пожертвувати у Фонд Сергія Притули кошти. Кожен донат, навіть найменший, є вагомим внеском у спільну перемогу.

Як пожертвувати кошти у фонд Притули через Portmone

Щоб переказати гроші до благодійної організації через наш сервіс, вам не доведеться вводити банківські реквізити вручну. Сайт і мобільний додаток «Портмоне» дозволяють зробити переказ буквально у два кліки. Якщо ви вирішили надати допомогу фонду Сергія Притули, здійсніть такі кроки:

 • вкажіть суму і виберіть валюту платежу;
 • натисніть кнопку «Оплатити»;
 • введіть свій email;
 • впишіть дані банківської картки. Якщо ви пройшли авторизацію, виберіть одну з карток, збережених в особистому кабінеті;
 • підтвердьте оплату.

Переказ коштів у фонд Сергія Притули за допомогою сервісу Portmone здійснюється без комісії.

Підтримка армії сьогодні — це можливість уже завтра дати гідну відсіч окупантам, зберегти життя наших Героїв і радіти мирному життю на визволеній українській землі. Допоможіть нашим воїнам і волонтерам наблизити перемогу!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна