Біопарк "Золотий фазан"

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Попри зниження потоку відвідувачів і відпочивальників, життя у біопарку «Золотий фазан», що у селі Вишківське на Київщині, не зупинилося. Ссавці та птиці постійно потребують їжі та належного догляду, а гроші до бюджету практично не надходять. Власники бази відпочинку усвідомлюють складність ситуації в Україні та роблять усе можливе, аби зберегти життя тварин.

Ви також можете допомогти чотирилапим і крилатим мешканцям біопарку. Оплата в благодійний фонд біопарку «Золотий фазан» піде на корм мавпам і лемурам, ламам і верблюдам, птахам різних видів, а також на підтримку здоров'я та комфортних умов життя тварин.

Як пожертвувати до благодійного фонду біопарку «Золотий фазан»

Власники та персонал біопарку розуміють, що державні органи, установи та служби зараз мають безліч більш пріоритетних завдань. Тому допомога благодійних організацій та небайдужих людей дуже важлива. Щоб внести пожертвування до біопарку «Золотий фазан», не потрібно шукати та вводити реквізити. Сервіс Portmone зробив алгоритм здійснення грошової операції максимально простим.

  1. Знайдіть розділ «Благодійність» у каталозі послуг на нашому сайті.
  2. Перейдіть на сторінку парку.
  3. Виберіть валюту та суму, яку ви бажаєте внести, після чого натисніть «Оплатити».
  4. Дійте згідно з підказками сервісу.

Пожертвувати в БФ біопарку «Золотий фазан» можна як через сайт Portmone, так і через мобільний додаток.

Інші благодійні фонди

Кошти на підтримку тварин ви також можете перерахувати:

Допоможіть врятувати життя тварин і зберегти чудові куточки для відпочинку дітей та дорослих з усієї України. Для мешканців парку «Золотий фазан», а також інших зоопарків і притулків важливі навіть невеликі надходження. Нумо робити добро!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна